Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt életed eddigi legrossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életed eddigi legrosszabb randiján?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok a válaszokra! :D
2012. ápr. 21. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha lehet randinak nevezni...


Beültetett a kocsijába. Beszélgettünk (eddig egészen ok).

Elmesélte, hogy nem ez az egyetlen kocsija, van még otthon 2, de az egyikkel nem mehet forgalomban, mert versenyautó és nincs rajta rendszám. Majd sírt egy sort, hogy őt a nők csak a pénzéért szeretik.


Miután elfogytak a témák (10 perc), felajánlotta, hogy elvisz valameddig, ahonnan már könnyen haza tudok menni. Beleegyeztem. Út közben majdnem elütöttünk egy nagypapát az unokájával, miközben 80-nal ment egy mellékutcában. Az esetet úgy kommentálta, hogy "Még csak meg sem ijedtem".

Amikor kirakott úgy köszönt el, hogy majd hívlak.

Nem hívott.

Nem is bántam :)

2012. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Előző: 10 perc volt kb a randi? :D



Nekem olyan volt, hogy randi elején kb egy hatalmasat estem mozgólépcsőn, miközben a lefele menőn próbáltam felfele futni, elég gáz volt :'D

2012. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Pukiznom kellett kimentem a wcre de nem sikerült. Eltelt jó sok idő már ciki volt annyit a wcn lenni vissza mentem. A hasam görcsölt mint a fene. Sétáltunk haza felé hangosan elkezdett morajlani a hasam. Kérdezte a srác h neked se ízlett a kaja? Mondom ja vmi nagyon rossz volt, a gyomromat is kikészítette. Mikor már össze jöttünk elmeséltem neki a dolgot, csak nevetett és annyit mondott h nem zavarta volna ha elengedem magam akkor ott, mivel már akkor totál belém volt zúgva.

Nos azóta nincs ilyen gondunk:)

2012. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2.: igazából elég régen volt (10 éve kb.) szóval nem emlákszem már mindenre pontosan, de szerintem nem lehetett sokkal több :) Plusz amíg még elvitt a metróig. De többre valahogy nem is volt szükségem :D
2012. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2.- nak


"Beültetett a kocsijába. Beszélgettünk (eddig egészen ok). "


Végzödhetett volna rosszabbul is egy kietlen környéken.....

Azért meredek így randizni elsőre. Amúgy hány éves voltál?

2012. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem a leghosszabb randim olyan volt, hogy egyfolytában ki akadt rajtam a srác.

miért vagyok szőke. miért tetovált a szám. mondtam utálom a tetováltságot. erre megint a számnál kötött ki (a sminktetkot nem sorolom a dísztetkók közé)

aztán megfogta a kezem, de amikor rágyújtottam, szájhúzva hátradőlt.

a számát sem adta meg.

csak neten leveleztünk még. aztán amikor láttam, hogy úgy sem jövünk össze, közöltem vele, hogy felmondtam a melohelyen, hogy kimegyek táncosnőnek.

hát hirtelen érdekes lettem.

kihasznált. kimentem. vissza jöttem. összejöttünk. ma a vőlegényem. jövőhéten meg lehet szakítunk....


szóról szóra így volt az egész.

2012. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*legrosszabb
2012. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5.: a Nyugatinál voltunk. És tudom, hogy hülye voltam :) Ha bármi gyanúsat tett volna az első lámpánál kiugorttam volna.

16 voltam egyébként, életem első randija volt.

2012. ápr. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! =D
2012. ápr. 23. 17:13
 10/11 anonim ***** válasza:
szaunáztunk, megdugott, és hazaküldött
2012. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!