Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Guminőbe szeretnék beruházni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Guminőbe szeretnék beruházni információkat szeretnék?

Figyelt kérdés

szeva úgy döntöttem veszek egy guminőt

mit kell róla tudni?

olyan élményt nyujt minhta igazi növel lennék?

továbbá mi legyen a neve?

jah és a legfontosabb

ha már közösültem vele, akkor ugye már én is az igazi nagymenők közé tartozhatok, ergo már nem leszek szuz ?

segítsetek kiválasztani a guminömet ne legyen tul drága , és dögös legyen



#guminö
2012. ápr. 22. 05:19
 1/6 anonim ***** válasza:
próbáltad már tarkón lőni magad?
2012. ápr. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szűz az nem leszel..de Nagymenő az igen!tárgyat dugsz soha nem lesz olyan mint egy nővel :)


vedd meg FattyPattyt de vannak olcsobak is


[link]

2012. ápr. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
állítólag jobb, mint az igazi, például nem kell beszélgetni vele és nem hisztizik.
2012. ápr. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hahaha.... kellett így reggelre egy ilyen kamu kérdés...


mit kell róla tudni?

- sose fáj a feje


olyan élményt nyujt minhta igazi növel lennék?

- nem


továbbá mi legyen a neve?

- Mariska Hargitai


jah és a legfontosabb

ha már közösültem vele, akkor ugye már én is az igazi nagymenők közé tartozhatok, ergo már nem leszek szuz ?

- de, szűz leszel, és nem, nem leszel nagymenő


segítsetek kiválasztani a guminömet ne legyen tul drága , és dögös legyen

- rendelj japánból, ott igazán minőségi sex babák vannak. bár nem lesz olcsó, modelltől függően 1,5-2 millió forint

2012. ápr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dzsola ***** válasza:
faszverésnél sokal job de az igazi nőnél nem job, nekem is van 28000 ft ért vetem és rezgö funkcioja is van
2012. máj. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A franciák kiváló guminőt készitenek. A Domax [link] itt kiváló latex babat lehet kapni. Pontosan gyorsan szállítanak. Az alap modellt kell használni. Lényeg: sohase tudővel fújd fel, mindig pumpával. És nagyon kellemes sex közben a nyomást változtatni. Ezt például baratnő kényelmesen meg tudja csinalni. Kiegesziti a a válódi élményt. Más. Plusz. A sok vinil baba miatt van rossz híre. a felfújható babáknak. Pocsékak szétmennek rondák. A latex babák közül a korábbiak is jók. Csak nem érhetőek el, pedig volt olyan amit itt készítettek Magyarországon. Kiváló sexjaték. De csak a jó latex babák.
2012. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!