Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a melleimet, mit tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a melleimet, mit tudok tenni, szerintetek is ronda egy ilyen mell?

Figyelt kérdés
A mellemnek szép formája van, kerek, nagy. Azonban meleg hatására a rózsaszín rész (sajnos nem tudom pontosan, hogy hívják) iszonyúan nagy lesz most mértem le, 7 cm az átmérője :'( Ha még fázik és a bimbó is kiemelkedik, akkor tényleg nagyon elégedett vagyok vele, de az esetek 90%-ban ez a nagy izé fogad... Teljesen el vagyok keseredve miatta, úgy érzem a szexualitásban is akadályozó tényező, nincs miatta önbizalmam. Szerintetek mit tehetnék ellene? Ha fogynék, akkor a bőr ott is összehúzódik és kisebb lehetne? Lányoktól kérdezem, nekik mekkora ez az átmérő?
2012. ápr. 22. 12:49
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
77%os: Nem az egész mellét mérte le, hanem a bimbóudvarát........
2012. ápr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 étoile et lune ***** válasza:
,,de amugy azt hallottam hogy akiknek pici mellbimbojuk van azok átlagban hisztis HP-k." Ez valami női magazinban olvastad? Kétlem, hogy felmérték volna. :D *hisztizik*
2012. ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

tudom, utána rájöttem. csak első olvasásra úgy értettem, hogy az egész melle akkora.

és most lemértem nekem 4cm körülbelül. de szerintem ha ilyen zavarni fogja a barátodat...örülne hogy formás cicid van:D

2012. ápr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
készítettem képet, csak az a baj hogy már kicsit összehúzódott a képen... -.- priviben elküldöm, aki kéri és akkor mondhattok véleményt
2012. ápr. 22. 13:11
 15/37 anonim ***** válasza:

nekem elküldheted, nem vagyok 50éves f.aszverős fickó:D

szívesen mondok véleményt.

(16)

2012. ápr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim válasza:

Szia!

Én 18 éves vagyok, 75ös a kosár méretem és 4 cm a bimbóudvarom, és emiatt olyan gátlásom van, a barátomnak aligmerem megmutatni ezeket a melleket..

de bezzeg mikor fürdök olyan szép tud lenni,összehúzódik kissebre. Szerintem ne aggódj,szép nagy melleid lehetnek nem nagy az, ha azt nézzük, nekem kicsik a melleim és mégis 4 cm.. :/

Úgy irigyelem az olyan lányokat akiknek tök picike :)

2012. ápr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Én szívesen cserélnék veled! :( Még az én mellméretemhez is szégyellem ezt a 7 centit.
2012. ápr. 22. 13:18
 18/37 A kérdező kommentje:
ja és küldtem privátot! :)
2012. ápr. 22. 13:18
 19/37 anonim ***** válasza:

Jahj lányok, ne parázzatok már:)

Akinek a mellbimbója olyan, amilyet szeretnétek, annak meg mással van baja. Senki sem tökéletes.

Nekem pl. pici a mellbimbóm, de salátapuncim van, amit egy csomó pasi nem szeret.

Mégis találtam olyat, akinek megfelel.

Akinek nem tetszik a melletek, azzal nem illetek össze és kész.

Sok férfinak bejön a nagy mellbimbóudvar, emiatt ne legyetek gátlásosak!

2012. ápr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekem is jöhet a privát, ha gondolod, de én lány vagyok:)
2012. ápr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!