Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai fiatalok körében tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatalok körében tényleg valósak ezek a problémák a szexuális élettel kapcsolatban, amit itt is lehet olvasni?

Figyelt kérdés

A lány túl szűk, túl hamar elmegy a fiú, a lánynak egyáltalán nincs orgazmusa, nem tudják hogyan védekezzenek, vagy félnek, hogy megfelelő védekezés mellett gyerekük lehet, fáj a közösülés, nem mernek kérdezni a szüleiktől...

Ezek komolyan így vannak mostanság?

Később olvastam egy 27 éves nőtől, hogy még az ő szexuális élete sem teljes és a párjának se meri bevallani.


Akkor én kivételnek számítok?


Amikor elvesztettem a szüzességem, minden tökéletes volt. Az elsőtől kezdve van orgazmusom, addig tartom ki ameddig akarom. A barátomra is elmondhatók mindezek. Nyíltan beszélünk bármilyen problémáról és nem félünk attól, hogy hiba csúszna a védekezésbe.

Nem élvezetből, hanem szeretetből szeretkezünk..


Köze van ennek ahhoz, hogy édesanyámmal rengeteget beszélgettünk a szexről, és később apa is felvilágosított és elmondta a tapasztalatait férfi szemmel? Nem tartották szégyennek a saját szexuális életükből merített tapasztalatokat nekem is elmesélni. Ráadásul tudják, hogy nem életet élek a barátommal, azt is, hogy mikor veszítettem el...


Egyszerűen nem értem, másnál hol csúszik félre ez a dolog. Mit gondoltok?


Anna (16)


2009. jún. 21. 15:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Az jó, hogy téged felvilágosítottak és a szex nem tabu a családban. Ez is segíthetett abban, hogy kiegyensúlyozott szexuális életet élj. Sok családnál viszont nem így van. Egyébként az én észrevételeim szerint azokban a családokban, ahol a szex nem tabu téma, ott a fiatalok könnyebben is ismerkednek a másik nemmel.
2009. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Az én szüleimet egyáltalán nem világosították fel. Ezt anyu elmesélte nekem nagyon régen, hogy ő pont azért beszél erről...


Szerintem ha a szülő még maga is bizonytalan, amikorra gyereket szül, plusz eltelik még 12-13 év, akkor ő maga kiegyensúlyozatlan. Ez elég nagy baj.


Írt az előbb egy 17 éves srác.

Nem emlékszem hányadik voltál bocsánat. Szerintem rosszul értelmezed a kérdésemet, de mindenképpen rosszul ítélsz meg. Nem azért írtam a kérdés, mert köcsög kedvemben vagyok. Egyszerűen a barátaim és ismerőseim között se tapasztalok ilyen szintű 'tudatlanságot', mint amikor az interneten olvashatóak.

És természetesen minden velem hasonló korúnak szoktam válaszolni és igyekszem segíteni is.

2009. jún. 21. 15:58
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak bántani, de nekem is az jön le a kérdésedből, hogy dicsekedni akarsz a szexuális életed minőségével. azt várod, hogy kivételnek nyilvánítsunk, és körülugráljunk, hogy igen, TE jól csinálod, mindenki más meg egy nyomi? bocsi ha nem így van, de én így érzek (akárcsak a 17 éves fiú előttem)
2009. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyezzünk meg abban, hogy TE szerencsés vagy, de ne ítélj meg másokat, akiknél ez nem ilyen könnyen megy, mint nálatok.
2009. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
89%

Szerencsés vagy, hogy így neveltek.

Szerintem velem azért nem beszéltek a szexről a szüleim (ahogy a drog is tabu téma nálunk), mert attól féltek, idő előtt kedvet kapok hozzá.

2009. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg vannak ilyen emberek akiket nem vilagositanak fel. Itt vagyok en :))

16 eves voltam amikor kezdtem jarni egy sraccal es persze megtortent aminek meg kellett tortennie egy ido utan es persze terhesen maradtam egybol. Anyam megtudta es elvitt abortuszra. Nem beszelt utanna sem, hogy mit kellett volna tennem, hogy ne tortenjen meg. Ja! Sokaig, evekig orgazmusom sem volt mert nem tudtam elengedni magam:( Szoval vannak ilyen szulok is!

De, van egy 12 eves lanyom, mi mindent megbeszelunk, hogy elkeruljuk az ilyen helyzeteket, teljesen termeszetes neki, ha feltesz egy kerdest nekem, akkor megkapja a szukseges informaciot :)

32 eves anyuka

2009. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Te boldog lehetsz,nyugodtan legyél magadra büszke,örülj neki,hogy neked ezen a téren jól sikerült az Élet.:-)

Csak tudod a legnagyobb baj hogy a mai tényleg fiatalok 90%-ka rendszeresen él nemi életet,és ugyan miért?Először is azért mert a SZÜLŐK nem világosítottak fel őket,mert nem éreztették velük hogy a gyerekük rájuk mindig számíthat,legyen akármiről szó..(TISZTELET A KIVÉTLNEK)

Nagyon sokat olvasok én ezen az oldalon,sajnos a korosztályomat látom,hogy miket írkál:"túl szűk vagyok nem megy be,"jaaj terhes vagyok",megvan a menzim és nem sexelhetunk,akkor mit csinályak most"...(!!!)

Én nem mondom magamat szentnek,de azért tudom hogy belőllem nem kell r.banc legyen,azok mellett hogy az anyum elhagyott rám se néz 8 éve,nem tartom magam ezek mellett Angyalnak,se mittudomén milyen éretebbnek,de azért nekem 10-hónapja van egy gyönyörű kapcsolatom,nagyon Szerelemesek vagyunk egymásba a barátommal.És itt látom hogy nem vagyok olyan mint a mai 13-14 éves lányok,nem érdekböl és nem feltétellel tervezem elveszíteni a szüzességem..Mert hát a mai világban a sexet érzelem nélkül zavarják le és utanna meg történjen ami történik,csak azért hogy ők legyenek a menők.Na,nekem ez nem hiányzik...

Kicsit hosszú lett,de köszi hogy elolvastad=)

Lia,(báris ez az én véleményem)13\L

2009. jún. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem értem, másnál hol csúszik félre ez a dolog. Mit gondoltok?


Itt érezhette az egyik válaszoló, hogy dicsekedni akarsz. Kicsit tényleg olyan. Engem is felvilágosítottak, megbeszéltem minden ilyesmit a szüleimmel, a barátommal nagyon szeretjük egymást, elmondhatom mindazokat az idilli dolgokat, amiket leírsz, csak tényleg nem értem, hogy ezt most miért írtad ki kérdésnek. Ezer és ezer oka lehet annak, hogy valakinek miért nem ilyen, mint neked. És valóban nem lehet túl jó érzés egy ilyen nagy halom "dicsekvést" olvasni azoknak, akiknél tényleg nem megy minden, mint a karikacsapás. Nekem például nincs hüvelyi orgazmusom, és fájt az első, de nem zavar, hogy nem tökéletes, mert szeretem a szerelmemet.


Annyit erről az egészről, hogy örülj neki, hogy így van, és elhiszem, hogy jólesnek a dícsérő szavak, csak nem értem az indokot, hogy ez miért kívánkozott ide kérdésként. Nem bántásból, csak egyszerűen tényleg nem értem.

2009. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Túl naiv vagyok, és komolyan komolytalannak gondoltam a kérdéseket. Nem megítélni akartam másokat, elnézést. Attól még így is erősen azt gondolom, 13 évesen nem a gyakori kérdések oldalon kell megoldást találni a problémákra. Valószínűleg a jó életem miatt elég egoista módon gondolkozom. Legközelebb másképp fogalmazok, legalább is igyekszem.


Ha ezek a dolgok valóban ennyire komolyak, akkor nem is tudom... Valaki csak hibás. Nehéz ügy.

2009. jún. 21. 17:29
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyukám idén lesz 50 éves, és csak az utóbbi 1 (max. 2) évben kezdett megnyílni ebben a témában. Eddig tartott neki feldolgozni, amit a szülei fiatal korában tettek vele, ellene, amiért apja végigrugdosta az udvaron, mikor hazakísérte egy fiú, talán idén először merte felvállalni önmagát igazán, és a saját anyjának idén mert először a fejére olvasni. 24 éves lányaként írom ezt, ő csak a mensesről világosított fel, minden mást a társaimtól, internetes hivatalos (nem bulvár) oldalakról, és biológiai tanulmányokból tudok.
2009. jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!