Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai fiatalok körében tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatalok körében tényleg valósak ezek a problémák a szexuális élettel kapcsolatban, amit itt is lehet olvasni?

Figyelt kérdés

A lány túl szűk, túl hamar elmegy a fiú, a lánynak egyáltalán nincs orgazmusa, nem tudják hogyan védekezzenek, vagy félnek, hogy megfelelő védekezés mellett gyerekük lehet, fáj a közösülés, nem mernek kérdezni a szüleiktől...

Ezek komolyan így vannak mostanság?

Később olvastam egy 27 éves nőtől, hogy még az ő szexuális élete sem teljes és a párjának se meri bevallani.


Akkor én kivételnek számítok?


Amikor elvesztettem a szüzességem, minden tökéletes volt. Az elsőtől kezdve van orgazmusom, addig tartom ki ameddig akarom. A barátomra is elmondhatók mindezek. Nyíltan beszélünk bármilyen problémáról és nem félünk attól, hogy hiba csúszna a védekezésbe.

Nem élvezetből, hanem szeretetből szeretkezünk..


Köze van ennek ahhoz, hogy édesanyámmal rengeteget beszélgettünk a szexről, és később apa is felvilágosított és elmondta a tapasztalatait férfi szemmel? Nem tartották szégyennek a saját szexuális életükből merített tapasztalatokat nekem is elmesélni. Ráadásul tudják, hogy nem életet élek a barátommal, azt is, hogy mikor veszítettem el...


Egyszerűen nem értem, másnál hol csúszik félre ez a dolog. Mit gondoltok?


Anna (16)


2009. jún. 21. 15:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként mióta vagytok együtt? Csak úgy kérdezem.
2009. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Négy éve =)
2009. jún. 21. 21:28
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen kezdtetek el járni ehhez igazán gratulálok.


És ideális a kapcsolatod? 13 évesen vesztetted el a szüzességed?


Na ez az a kérdés amit töröltetni kellene, nem azokat akik szegények nem tudják mi az a szex, hogy védekezzenek stb.

És te felállsz magas pódiumra és közlöd, hogy igen van hüvelyi orgazmusod és bármeddig visszatartod, a barátod pedig egy király, a szüleid pedig tartották a gyertyát és minden lépésnél elmondták mit hova kell dugni...


Az elöbbi gonosz 17 éves fiú. Csak már kezdett zavarni, hogy folyamatosan visszakommentelsz és osztod az igét kétkézzel.


UI: Nem vagyok sem szerencsétlen, sem béna, tudok szeretni és nincs semmilyen fogyatékom.

Az arroganciád az ami felháborit.

2009. jún. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Legyen igazad =)
2009. jún. 21. 22:17
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Maximálisan egyetértek a "gonosz 17 éves fiúval".

le lehet pontozni, nekem ez a véleményem.

2009. jún. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
100%
Képzeld nálam is minden király, mégsem vagyok ilyen hudeelcsodálkozo, h jééé, másnak esetleg nehezebb?! Ez nagyon kétesen jott le. Ha annyira értesz mindent és tájékozott vagy, miért nem tudod, h a szexuális problémák kb minden 2. emberre jellemzok valamely életszakaszban. Tényleg korulményes, h igy mukodik az ember, de ettol fejlodoképes. 16 évesen pedig hidd el nagyon sok mindenrol fogalmad sincs, hiába mondott el apu anyu sok mindent. Tapasztalni kell a dolgokat és nem sok élettapasztalat keletkezik egy 12-16 év kozotti kapcsolatbol. Majd ha egyutt éltek, mindennap egyutt ébredtek fekszetek, lehet a barátod félelmetesen jo potenciája is akadozik majd, vagy a te egészséges orgazmuskészséged. Mert ez IGY MEGY. Szoval azért mert most egyenlore minden ok, tegyél meg mindent, h igy is maradjon, nem elég vállonveregetni magadat meg a korulotted levoket. amugy udv neked és jo gondolkozást.
2009. jún. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként köze nincs ahhoz, hogy mindent megbeszélsz a szüleiddel. Nem attól leszel jó tanuló, hogy minden jegyedről tudnak (Most meg azért fogsz elszállni, hogy te született tehetség vagy). Hát nem tudom, én nem érzem félrecsúszottnak a kapcsolatomat, csak azért, mert nem tökéletes, szerelemből szeretem a barátomat, és legalább volt alkalmam arra, hogy előtte "kiéljem" magam (nem smároltam mindenkivel részegen, egyszerűen voltak kapcsolataim)... Vissza fog még ütni ez a tökéletes négy éved, majd meglátod.
2009. jún. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerintem full kamu ez a kérdés, ugyanmár, bármeddig visszatartja, meg mittudomén... Szánalmas :D
2009. jún. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg tudsz mindent akkor inkább adj tanácsokat másoknak. És akkor nem fognak mások úgy érezni h nagyképű vagy és csak dicsekvésből írtad ki ezt a kérdést erre az oldalra!!!


Ui:Az én nagynéném már terhes volt és azt sem tudta hol jönk a gyerek!!!Szal tényleg lehetnek problémák másokkal is.Lehet h holnap nálad is felmerül egy probléma és felteszek itt egy kérdést, és lehet h kiderül h másnak ez teljesen normális.

Az első válaszoló voltam.

14/L

2009. jún. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!