Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy múltkori bulin 'megvolt'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy múltkori bulin 'megvolt' nekem a szomszéd lány, de már nagyon piás voltam, és most NAGYON DURVÁN (többi lent) rám van kattanva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azóta minden reggel kijön hozzám, hogy 'szevasz te kis csődör ;)' és aztán néha átkiabál(?) hogy rendbe kéne tennem nekem a kertÜNKET. Meg, hogy közös gyerek meg, macska (utálom a macskákat) és, hogy Malibun fogunk lakni. Ha viccelne még minden oké lenne de ő ezt HALÁLOSAN KOMOLYAN gondolja. Segítsétek! Mit tegyek?

2012. ápr. 23. 20:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Aha, szóval viselkedjek gyökérként?
2012. ápr. 24. 16:16
 12/16 vinviri válasza:
Na mi történt, sikerült leráznod?
2012. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
hát mi? elköltöztek Malibura...
2012. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
jaj elfelejtettem tudatni a dolgokat. hát igen szerencsére mivel azóta már több bulin is megcsinálta a szembeszomszéd és most együtt vannak..azthiszem.. xd mindegy a lényeg hogy leállt.
2012. nov. 24. 15:23
 15/16 anonim ***** válasza:
lol xd
2012. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 szonata ***** válasza:
Ne igyál! Nem jársz így.
2019. szept. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!