Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy rám nézzenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy rám nézzenek a lányok?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. 4-5 tanuló.Azt gondolom a 165cm-hez és a 58-60kg-hoz képest azért erős is.Igaz nem vagyok kigyúrt nincsenek nagy bicepszeim meg szerintem nem is vagyok jóképű.A lányok rám sem néznek.Volt pár lány akibe szerelmes voltam,mikor elmondtam neki mindegyik elküldött(5 volt) Most is van egy lány,nagyon szeretem.ő 7.-es én 9. Facebookon szoktunk beszélni és elmondtam neki,hogy tetszik,erre a suliban elkezdtek a barátnőjével nevetni rajtam,meg azt kérdezték tényleg szerelme vagyok-e ? Egyszerűen nem tudom megmondani neki,hogy szeretem,mert akkor az egész suliban én leszek a hülye balfék. Mit csináljak??,ha persze van valami megoldás.
2012. ápr. 24. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne kezdj ilyen kislányokkal. És erőteljesen gondold át az érzéseid, mert 16 évesen a hatodik lányra hiszed, hogy szeretet. A szerelem nem gerjedelem. Válaszd szét, és vedd lazábban az életet. Nem kell rögtön szerelmet vallani. Élj, szórakozz , ismerkedj, és magától alakulni fog!
2012. ápr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13 éves kislánnyal akarsz kikezdeni? Először menj az apjához és kérj tőle engedélyt.
2012. ápr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Villants egy buliban kobrát... tuti te lennél utána a csajkedvenc partyarc :))))
2012. ápr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban!
2012. ápr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"4-5 tanuló"


Lehet strébernek tartanak. Kezdj el kondizni. Ne várd meg, hogy a lányok kezdeményezzenek nálad.

A saját stilusodhoz közel álló lányokkal ismerkedj, ne pedig a túlságosan szép csajokkal kezdj.

2012. ápr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ahogy meséled ezeknek a csajoknak még a barbie baba való.


Ha jó akarsz lenni a csajoknál, akkor járjál le heti 3 x 1.5 órát konditerembe. Nem csak az elmét kell ilyen korban edzeni, hanem a testet is. Akkor van összhang... Tudod, Jin-Jan. Aztán ne legyen nagy arcod, ha már 40-es a bicepszed :D Az nem menő.

2012. ápr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy kicsit alacsony vagy és ezért nem bámulnak meg annyira a lányok. ha nagyon úgy érzed, hogy nálad fiatalabbakkal tudnál összejönni akkor szerintem max 8.-os legyen mert már sokszor az is furán nézz ki nem, hogy 7.-essel.
2012. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Öltözz be micimackónak!
2012. ápr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!