Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elástam magam a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elástam magam a srác előtt?

Figyelt kérdés
Három hónapig ismerkedtem egy sráccal, én kezdeményeztem és még az elején azt hazudtam neki mikor randizni hívott, hogy van barátom. Most nemrég viszont megtudta, hogy átvertem és jól leszidott, hogy hogy voltam képes a szemébe hazudni majd ezek után tovább jópofizni és egyáltalán erre építkezni, meg hogy voltak olyan utalásaim is, hogy van barátom. Azt mondta hogy egy életre elástam magam előtte meg hogy szánalmas vagyok és semmit nem tudna már elhinni nekem, elég rosszul esett...
2012. ápr. 24. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Eléggé. Most tetszik neked és járni akarsz vele?
2012. ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az rosszul esett neked, hogy őszinte volt veled, neki milyen rosszul eshetett, hogy te meg képes voltál hónapokig a szemébe hazudni.
2012. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Van ilyen, vigyelj, ha emiatt nem kellesz neki akkor ne erolkodj nem er annyit a dolog.
2012. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hát a bizalom az drága dolog , meg kell szenvedni érte néha. Miért hazudtál hogy van barátod? nem kellet a srác?
2012. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2012. ápr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a szarnak hazudtál?

Főleg hogy te kezdeményeztél. Meg is érdmled amit mondott, igaza van.

2012. ápr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2012. ápr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mus musculus ***** válasza:
Ha ő is kimondta, mi a kérdés? Nem fog egykönnyen menni a visszahabarítása, az már egyszer biztos.
2012. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!