Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rázom le ilyen könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rázom le ilyen könnyen a fiúkat?

Figyelt kérdés
Amikor a neten (pl. honfoglalón) ír valaki, és lehet érteni a mondataiból, hogy mit akar, akkoy néz rám valaki mindig kitalálok valami kifogást, vagy mondok valamit. És az a baj, hogy én ezt nem szeretném, de valahogy mindig kijön a számon. De utána mindig meg is bánom. Vagy, ha az utcán úgy néz rám valaki (nagyon ritkán fordul elő, de néha), akkor is én egy nem túl kedves arckifejezésre váltok. Amit én szintén nem szeretnék! Most mit csináljak? :/ Normális válaszokat kérek!!!

2012. ápr. 25. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem is ez van. mondjuk nem honfoglalón, hanem élőben. utána meg szidom magam, hogy ez a srác tök jól nézett ki, barom vagyok:D
2012. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Legalább nem vagyok vele egyedül! :) (Bocsi)
2012. ápr. 25. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:
most elterveztem, hogy ha legközelebb látom, hogy bejövök egy srácnak, akkor megpróbálok nem bunkó lenni, hanem viszonzom:) remélem élőben is sikerül:D
2012. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:D Sok sikert!
2012. ápr. 25. 18:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, ha látom hogy valaki bámul, elfordulok az ellenkező irányba, még akkor is ha tetszik. Én is mindig megfogadom, hogy a következőnek állni fogom a tekintetét de sose megy. Pf hülyék vagyunk:-)
2012. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ne haragudjatok meg lányok, de tényleg hülyék vagytok :D
2012. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

köszi:D

de tényleg utána ott szidom magam, hogy megint elfordultam...

:D

2012. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is :D :(
2012. ápr. 25. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!