Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keverik össze az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keverik össze az emberek a tetszést a szerelemmel?

Figyelt kérdés
Ha kimutatom valakinek, hogy tetszik, akkor egyből azt hiszi, hogy szerelmes vagyok belé. Még ha olyan is az ember akivel alig beszéltem életembe. Hogy lehetnék valaki olyanba szerelmes, akinek nem hallottam még soha a gondolatait? Viszont ha nem mutatom ki ezentúl senkinek, hogy tetszik, akkor hogyan fogok ismerkedni? Én mindig előbb megismerem a másikat és utána leszek szerelmes...
2012. ápr. 25. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Helyes hozzáállás. Azért keverik össze, mert egyrészt rohannak, sietnek, túl hamar belélik magukat, másrészt pedig szerintem sokan (legalábbis a fiatalabbaknál) nem akarják teljesen érzelmileg odaadni magukat a másiknak. Így olyan szerelem, amiben te gondolkodsz nem jöhet szóba náluk. Nem akarják, hogy mély ismertség is legyen mellette, elég a vonzalom.
2012. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Válaszom nincs de te csinálid jól! Tetszik!:D
2012. ápr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!