Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tanar-diak kapcsolat akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanar-diak kapcsolat akkor is tilos, ha egyaltalan nem tanitja a tanar - meg helyettesitonek sem irjak ki -, csak egy intezmenyben vannak?

Figyelt kérdés

Bocsi, telefonrol nincs ekezetem...

Elore is koszonom a valaszokat! :)


2012. ápr. 26. 12:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
igen akkor is tilos
2012. ápr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Anno az én sulimban is volt egy ilyen affér... egy volt osztálytársam még 12.-ben év vége felé keveredett össze egy óraadó tanárral (tehát még csak nem is állandó tanár volt), aki egyébként őt nem is tanította. Hát hatalmas botrány lett belőle, de a suli végére való tekintettel nem rúgták ki a csajt. Viszont az iskola végéig nem kerülhettek semmilyen kapcsolatba sem, különben komolyabb következménye lett volna. Szerintem ez az általános hozzáállás az intézmények részéről, de valószínűleg iskolája válogatja, hogy hol mennyire veszik szigorúan ezt a dolgot.
2012. ápr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
A 'tisztelt' pedagógus kolléga is megütheti a bokáját, s remélem meg is üti rendesen, ha már az etikai része a szakmájának ilyen szinten nem érdekli.
2012. ápr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 ilovecortez.*-* válasza:
mindenképpen az.
2012. ápr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%
én megdugtam a kémia tanárnőmet, sulin kívül.. nem lett belőle semmi, még néha áthív hozzá ;DD
2012. ápr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Erre nincsen semmilyen jogszabályi rendelkezés. Még akkor sem, ha tanít. Ha kiderül, bizonyára csúnyán fog nézni rátok mindenki, de semmilyen hivatalos szankciót nem vonhat maga után.
2012. ápr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyetemen vagy középiskolában? Ez utóbbiban akkor is tilos, ha a diák másik iskolába jár és a strandon ismerkedtetek össze... Egyetemen belefér, de nekem pl. majdnem ráment a tanári karrierem arra, hogy összejöttem egy hallgatómmal. És már nem is vagyunk együtt.
2012. máj. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 kuleszmulesz ***** válasza:
Ez bizony tilos, akkor is tilos, ha mindketten melegek és férfiak vagytok, és akkor is tilos, ha mindketten ugyanahhoz a vallási gyülekezethez tartoztok(pl. pap - növendék), de attól függ, mit értesz a tilos alatt, azt, hogy te 32 éves tanár vagy, és a kislány 8 éves, azt a törvény bünteti, de ha elmúlt 14 akkor csak kirúgnak és meghurcolnak.
2012. máj. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, ő pedig 27 éves...
2012. máj. 22. 17:01
 10/17 anonim ***** válasza:

Még egyszer leírom, nem tilos, nincs erre semmilyen jogszabályi rendelkezés. A tanárt és a diákot sem érheti semmilyen joghátrány, ha van köztük kapcsolat.

Apropó kapcsolat. Aki azt állítja, hogy tilos, definiálja már pontosan, mit jelent az, hogy "kapcsolat". Hogyan lehet azt kézzel megfogni, bizonyítani.

Nem állítom, hogy teljesen helyes a dolog, és nyilván sokaknak szúrja a szemét az ilyesmi, de ez legfeljebb csúnya nézéseket, pletykálást, kibeszélést vonhat maga után, semmilyen fegyelmi szankciót nem. Talán segít a dolgon, hogy nem is tanít a tanár, meg hogy 18 éves vagy, ami azt jelenti, hogy úgyis nemsokára érettségizel és elmész.

2012. máj. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!