Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek most, beszéljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most, beszéljek vele, vagy mi?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csináljak, van egy lány, és hát a "tetszik" szintnél már tovább léptem magamban :S Szerintem fordítva is lehet valami, bár ebben kezdek egyre jobban elbizonytalanodni... Múltkor rábeszélt hogy menjek vele buliba... aztán ott voltak barátai stb meg egy másik "srác" a gyerek eléggé rányomult, és körülbelül úgy éreztem, meg tudnám folytani egy kanál vízben...Szerintetek ha ezt így elmondom a lánynak, az hülyén hangzik?
2012. ápr. 27. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
igen ,hülyén hangzik .
2012. ápr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hat nagyon:)
2012. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És akkor mi nem hangzik hülyén?
2012. ápr. 27. 13:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Az hogy meghívod a mekibe egy kólára, és sétáltok egyet a dunaparton. (vagy akárhol)


Magyarra lefordítva: hívd el randizni.


28/n

2012. ápr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na akkor kezdem elölről, őőő régebben kb fél éve passz nem tudom pontosan, akartam hívni, akkor nem is volt ideje annyi, meg nem is akart annyira jönni, annyiban hagytam, aztán mostanság 1-2-3 hónapja biztos piszkálhattam a csőrét, mindig ő keresett, aztán megkérdezi ő, nem én , hogy na és mikor megyünk fagyizni? Mentünk ... Meg folyamatosan hívogatott buliba, és nemrég ugye engedtem neki mint írtam... a többi le van írva.
2012. ápr. 27. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszenél neki, akkor nem nyüstölne annyit, hogy buliba meg ide-oda hívjon. Kicsit tovább kéne lépned a tetszünk egymásnak szitun, mert ezt így megelégeli, ha mulya vagy. Valszeg azért flörtölgetett a másik sráccal a buliban, mert te nem tettél semmit, és unta magát.


Kicsi bátorságot. :)

2012. ápr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó , és ha azt mondanám neki, hogy ugye barátok vagyunk, de csak barátok? lehetne ennél több? Esetleg kicsit máshogy, na ez hogy hangzik ?
2012. ápr. 27. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!