Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnék, de anyukám nem akarja....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnék, de anyukám nem akarja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel tetszünk egymásnak, de anya kifejezetten ellenzi, hogy járjak vele. HELP! (járás szó alatt értendő: kézfogás, ölelés) L/12
2012. ápr. 27. 14:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalka vagy meg..varj vele ..:))
2012. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Igaza van az elsőnek,ráérsz te még a fiúzással.
2012. ápr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
ez nem is járás, nevezzük nagyonjóhaverságnak, ok? de anya azt sem engedi
2012. ápr. 27. 14:40
 4/17 anonim ***** válasza:
19%

nagyon helyes, hogy nem engedi!!!

több ilyen anya kellene.

hova akarsz te még kézen fogva járkálni...még a tojáshéj a seggeden van te!

2012. ápr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kedveském, majd rájössz, hogy a szerelmi életedhez anyukádnak, apukádnak, senkinek nincs köze. Szép, hogy azt mondja, ne járj a fiúval, mert fiatalnak tart. Az is vagy, ez igaz. De akkor is a te dolgod az, hogy előre haladjon az életed, és megéljed azt, amit érzel (és persze szabad megtenni). Nekem is volt fiúm 13 évesen. Két hétig. :) Egyszer kaptam tőle egy csokor hóvirágot. De szép is volt!
2012. ápr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
a hóvirág nem védett? :O mind1... igazából 13 leszek 1 hónap múlva... de akkor is! Ha elballagunk, és nem egy suliba kerülünk, akkor mi lesz?? :"(
2012. ápr. 27. 14:47
 7/17 A kérdező kommentje:
mit tegyek? 2 hét is elég lenne...
2012. ápr. 27. 14:47
 8/17 anonim ***** válasza:

Én nem értem. Oké, rengeteg retardált fiatal kamasz van, akik úgy viselkednek, hogy én szégyellem magam, de 13 évesen volt egy pár hónapos "kapcsolatom" és nem volt benne semmi. :D Kézen fogva sétálgattunk, és mi "jártunk". :D Anya tudta, azt mondta 6-ra mindig érjek haza, és mindig mondjam meg, hogy hol vagyok. Ennyi. :D Ebben azért akkora bűn szerintem nincs.

21L

2012. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az én időmben (bár nincs az ezer évre innen) nem volt védett a hóvirág.
2012. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
jah, ok :) de MIT TEGYEK??? :(
2012. ápr. 27. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!