Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 éves férfiak! Ti szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves férfiak! Ti szeretitek, ha egy lánynak "ártatlan" kisugárzása van?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy aranyos, kedves, és olyan "szűzies".

Csak mert én ilyen vagyok, és eléggé meg szoktak lepődni a férfiak, amikor (ha szóba kerül) simán beszélek akár a szexről is.

(Amúgy még szűz vagyok, soha nem volt barátom, de nem azért mert ronda vagyok.)

Ez a fajta kisugárzás tetszik nektek? Vagy azt gondoljátok, hogy a lány nem elég bevállalós és emiatt nem is kezdtek vele?


Köszönöm a válaszokat! :)



2012. ápr. 28. 20:29
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Ennyire fontos lenne, hogy hány éves vagyok? :)
2012. ápr. 28. 20:49
 12/33 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne fontos,szerinted megkérdeztem volna ? :)
2012. ápr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
#6 vagyok, 16/l
2012. ápr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Nem igazán szeretném elárulni, hogy hány éves vagyok, abból mindig csak az általánosítás van. De 14 azért elmúltam már, viszont 25 alatt vagyok :)
2012. ápr. 28. 20:53
 15/33 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, tapasztalataim szerint elég sok mindenkinek tetszik ez.

19/L

2012. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
9%
Na látod....ezzel iz azt bizonyítottad hogy nekem van igazam :D megválaszoltad a saját kérdésedet...még egy idegen oldalon név nélkul sem árulod el a korodat,ezért maradnak az okosabb és jobb fiuk a másmilyen lányoknál :)
2012. ápr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

A korom az egyetlen, amiről nem szívesen beszélek, minden más oké. Azt is csak azért nem szeretem elárulni, mert tudom, hogy az emberek mennyire szoktak általánosítani. Így, ha megmondom, hogy hány éves vagyok, mindig jönnek rá a tipikus válaszok, és semmi értelmes, hasznos választ nem kapok. Csak ezért van, hogy nem szeretem elmondani. Főleg, hogy (sajnos vagy nem) idősebbnek nézek ki a koromnál, és sokan amint megtudták, hogy hány éves is vagyok, elkezdtek másként viszonyulni hozzám, pedig én magam nem változtam.

De ha annyira érdekel, lehet tippelni, hogy mennyi lehetek :)

2012. ápr. 28. 21:01
 18/33 anonim ***** válasza:
Nem szeretek tippelni,jobb biztosra menni :) Ha meggondoltad ird csak le azt a számot :))
2012. ápr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
igen nyugodtan kiírhatod! semmi szégyellni való nincs benne :)
2012. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
16.
2012. ápr. 28. 21:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!