Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 éves férfiak! Ti szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves férfiak! Ti szeretitek, ha egy lánynak "ártatlan" kisugárzása van?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy aranyos, kedves, és olyan "szűzies".

Csak mert én ilyen vagyok, és eléggé meg szoktak lepődni a férfiak, amikor (ha szóba kerül) simán beszélek akár a szexről is.

(Amúgy még szűz vagyok, soha nem volt barátom, de nem azért mert ronda vagyok.)

Ez a fajta kisugárzás tetszik nektek? Vagy azt gondoljátok, hogy a lány nem elég bevállalós és emiatt nem is kezdtek vele?


Köszönöm a válaszokat! :)



2012. ápr. 28. 20:29
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
És íme a 21-es éppen csak bebizonyította, hogy amint kiírom a korom, jönnek az általánosítások.
2012. ápr. 28. 21:17
 22/33 anonim ***** válasza:
5%

Hát de most komolyan, 16 évesen miért a 25 évesek érdekelnek? Miért nem a korodbeliek? Elmagyaráznád?


Ha meg annyira ki vagy akadva az általánosítás miatt, akkor ne is válaszold azt, hogy a "korombeliek gyerekesek". Ott is megvan mindenféle típus.

2012. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
És te meg tudnád magyarázni, hogy miért pont az olyan lányok jönnek be neked, amilyenek? Látod, te azt szereted, én meg ezt. Nem tudom miért, de az a korosztály vonz. Ez van.
2012. ápr. 28. 21:21
 24/33 anonim ***** válasza:

#8. vagyok

Nem kényszeritettelek,hogy ide írd ki :)))

2012. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Rendben van, legyen, akkor szerinted apakomplexusom van. Szerintem meg nincs. És? Szerinted ez a részlet fontos a kérdésem szempontjából?
2012. ápr. 28. 21:30
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
az nem apakomplexus,csak egy felsö határ.Mit kezdjen egy 15 16 éves fiuval öszintén ? Nincs igazam?
2012. ápr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

De jó lenne egy ilyen lánnyal összejönni! :)


22f

2012. ápr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
de jó lenne egy ilyen lánnal összejönni! 65F
2012. ápr. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
9%

Kérdező nem pasit akar magának hanem egy f@szit aki eltartja a kis formás seggét. Ezért jön be neki ezt a korosztály, mert itt a többség már dolgozik, van saját keresete, esetleg albérlete.


Amúgy a kérdésedre válaszolva. Nem nem szeretem, ilyenkor mindig bűntudatom van pár órára hogy megrontottam egy angyalt.

2012. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Miért beszélsz a szexről ha még sosem csináltad?
2012. ápr. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!