Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy lány és lehetőségem lenne "meghúzni" DE ő egy ilyen művész csaj,és nem szeretném összetörni...ő 15 éves én 16

én is müvlélek vagyok és eszembe se jutott volna ilyen de most elbizonytalanodtam...


2012. ápr. 29. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Tedd meg.
2012. ápr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
A művészlélek annyit tesz, hogy szerettek a természet lágy ölén ba...ba...barangolni? :Đ
2012. ápr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a szex miatt teszed, akkor ezt vele is tudasd. Amúgy lelketlen vagy, ha átvered! Előbb-utóbb kénytelen lesz megtanulni, hogy vannak ilyen érzelmileg unintelligens emberek, akik arra hajtanak, hogy "meghúzzák", de sajnálnám, ha erre 15 évesen kellene rájönnie! Legyen benned gerinc, hogy ha nem akarsz tőle semmit, akkor békénhagyod (de holnap már rajta fogsz feküdni, tudom, csak gondoltam teszek egy próbát,...) L28
2012. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Később lehet.h megbánnám nem?
2012. ápr. 29. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:
De mit bánnál meg?! Hogy meghúztad? Ha ilyenen töröd a fejed barátom, akkor te nem müvlélek vagy (ehh..) hanem meleg.
2012. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben tudatnám vele a szándékomat, aztán ha így is áll az ajánlat.. miért ne.
2012. ápr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Foglalkozik vele a franc.meghúzom és kész
2012. ápr. 30. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!