Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen emberek használják ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen emberek használják ezt az oldalt?

Figyelt kérdés
Most leginkább ebben a kategóriában hozzászólókra vagyok kíváncsi. Vannak normális emberek is itt?
2012. ápr. 30. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen vannak
2012. ápr. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudok normális is lenni, de a sok unalmas és debil sablonkérdésre csak sablontrollkodással lehet válaszolni.
2012. ápr. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De miért használják ezt az oldalt?
2012. ápr. 30. 12:06
 4/14 anonim ***** válasza:

Van egy-kettő.

Sajnos nagyon sok unatkozó, buta tini van itt, meg sértett lelkületű "férfiak" akik itt sírnak minden nap, de akadnak normális válaszolók is azért.

2012. ápr. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
van pár unatkozó közgazdász is...
2012. ápr. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
mi számit neked normálisnak kérdező?
2012. ápr. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szexualis es parkapcsolati szempontbol valoszinuleg en magam nem szamitok normalisnak, mert 26 eves fiu letemre gatlasos es zarkozott vagyok es nehezen engedek kozel magamhoz masokat.


Netes szorfolgetes kozben akadtam ra veletlenul az oldalra, aztan valahogy itt ragadtam.

Nem eppen nevezheto komoly, szakmai jellegu kerdezz-felelek forumnak az oldal, viszont tokeletesen megfelel arra, hogy sok ember sajat, egyeni velemenyet, nezopontjat, tapasztalatait olvashassam olyan temakban es kerdesekben, amikrol a hetkoznapi eletben azert altalaban nem szokas nyiltan, tabuktol mentesen, oszinten beszelni.


Es persze van egy szorakoztato oldala is a dolognak.:)

2012. ápr. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 valaki a tömegből ***** válasza:
Jah vannak persze, de én biztosan nem tartozok közéjük. :D
2012. ápr. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

normális például az aki nem hajt rá olyan csajokra, akik mondjuk azt írják ki, hogy "hol tudnék ismerkedni?" "miért nincs barátom?" stb... szóval csak tanácsot ad

és a való életben is komoly emberek

2012. ápr. 30. 12:39
 10/14 anonim ***** válasza:

Én unalmas perceimben járok ide.

Ennek oka hogy szeretek sok mindenről beszélni és gondolatokat cserélni,és eddig (igen ,pont a sex szerelem rovatban)tudtam a legtöbbet beszélgetni ismeretlenekkel.

2012. ápr. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!