Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » És itt jön a 100. ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

És itt jön a 100. ilyen kérdés. Szerintetek ebből még lehet valamit?

Figyelt kérdés

Már megvolt minden jel ami arra utalna hogy tetszek neki. Egyfolytában mosolyog, csillog a szeme, mindenről én jutok az eszébe (kicsit már furcsa is néha),megjegyzi amit mondok neki, keresi a társaságomat és a tekintetemet, vagy éppen feltűnően kerüli azt. Már MINDEN megvolt. Ha találkozunk valakivel (mert sokat vagyunk együtt) akkor mindig jön a kérdés: Ti jártok? És a leggázabb hogy ő erre sose válaszol, az egészet rám hagyja, és én meg rettentő szerelmes vagyok belé és elég rossz azt mondani hogy: Nem, mi nem járunk. -.- Szörnyű érzés. Akármit mondok ő mindig az ellentettjéről van megbizonyosodva, akadékoskodik, de már mondta hogy szerinte jó alakom van meg hasonlókat. Már teljesen flörtölősre vettük az egészet. Megértem hogy miért hiszi mindenki azt hogy járunk, viszont ha bárki megkérdezi tőle hogy bejövök -e neki, akkor egy "dehogy!" a válasz...

Most én vagyok a hülye vagy tényleg érthetetlen amit csinál? (És még a nők bonyolultak...)

16/L


2012. ápr. 30. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, ismerős.. Ez minden tinivel megesik :D Találkozz vele kettesben, és beszéljétek meg.
2012. ápr. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes, és csak hogy tudd , hogy ha nem próbáltad volna meg mindenféle kis hülyegyerekekkel féltékennyé tenni, már rég együtt lennétek mert te is tetszel neki.
2012. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írd már meg a te és a pasi nevének a kezdőbetűjét ha akarod priviben :D utsó vagyok
2012. ápr. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ööö... Nem próbáltam senkivel se féltékennyé tenni... XD

Miatta nem volt már pasim fél éve.

2012. ápr. 30. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!