Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményeim a tini lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeim a tini lányok többségéről! Nektek mi a véleményetek erről? 18F

Figyelt kérdés

Volt eddig egy 1 évig tartó kapcsolatom, hamarosan 1 éve hogy nem szexeltem, mert nem akartam alkalmira menni és meg akartam önmagam ismerni, de immár belátom hogy súlyosan hibáztam mert a mai tini lányok nem érdemlik meg hogy mély érzésekkel fordulj feléjük, egyedül ugyan nem, de haverral menni fogunk alkalmi szexelni amint vége a sulinak


(Tisztelet minden kivételnek)


Nem szabad komoly kapcsolatot keresni, mert az ilyen korú lányok többsége alkalmatlan erre, hűtlen, gyerekes, s alkalmi kereső


A legfontosabb a belső, és hogy társadalmilag menő legyél, az érzelmek nagyjából harmadlagosak


Kegyetlen, de sikeres módszer ha kiölöd magadból a tartós kapcsolat iránti vágyad, és ráállsz az alkalmi keresésre külső alapján, ami lelki kiürülés veszélyével fenyeget hosszútávon, de ez a bevett norma, ez a követendő, máskülönben nagyon hosszú időre szex nélkül maradhat az ember


Az életre szóló kapcsolatok nem ebben a körben születnek, tilos ezt keresni, minden ilyen érzést el kell fojtani


A tapasztalatszerzés, ragaszkodás hiánya a bevett módszer, bulizás és pia, ha nem így választasz akkor túl deviáns leszel ezeknek a lányoknak, "Érzelgős" és "Gyenge vagy"


Aki túl érett ezekhez a lányokhoz képest az egyedül marad, le kell süllyedni erre a felszínes szintre


Éppen ezért kell buliba menni és válogatni, bármennyire nem így akar (vagy akar) hozzáállni az ember


A tartós szerelem ebben a korban "luxus" és legtöbbször kivitelezhetetlen, egyszerű idea


Szűz lány felé nem érdemes közelíteni mert mindentől könnyen megijedhet és nagy valószínűség szerint úgy sem fog bízni benned a fiúk többsége miatt


Mi a véleményetek erröl? Természetesen ez nem mindenkire vonatkozik, csak a nagy többségre


2012. ápr. 30. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy ennek a kérdésnek semmi értelme. Mégis mit vársz? Hogy megveregessük a vállad, hogy "okos vagy, igazad van"?

Hát ki nem szarja le, hogy mit csinálsz? Ha tinilányokat akarsz dugni, akkor menjél és csináld.

2012. ápr. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"A legfontosabb a belső, és hogy társadalmilag menő legyél, az érzelmek nagyjából harmadlagosak"

Ez kapásból egy paradoxon!


Te tudod mi szerint élsz, és éled meg a világ dolgait. Tinin vagy szóval innentől kezdve teljesen érthető ha útmutatást keresel az élethez, hiszen hamarosan már a sát bőrödön tapasztalod azt.


Mindenesetre én hadd osszam meg saját tapasztalataim:

sablonok között élni olyan mintha egy festőművész színpalettája csak a feketéből és fehérből állna. E két színből is csodálatos képek készülhetnek, de az mégsem lesz soha olyan, amikor használod az egész színskálát!

Ennyi az én bölcseletem mára!

2012. ápr. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%

Most az a legnagyobb problémám, hogy nem tudok rádcáfolni, mert összeszedett mondanivalódban nem találok kivetnivalót. Egyébként ez már nem csak a tinikkel van így, már a korai 20 évesek is kurvulnak, mert ők meg rájönnek, hogy nem élték ki magukat.


Szomorú, de ez csak egyre rosszabb lesz, ahogy telik az idő. Aki fiatalon szerelmet keres, rossz bolygón jár, vagy legalább rossz században.


-ReapeR-25/F

2012. ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
14 éves vagyok, de nem vagyok olyan, minta többiek. Én kis aranyos vagyok, és nincs kedvem ismerkedni flegma páwa nyomorékokkal. Szeretethiányos vagyok így nincs szükségem a hülyeségeikre, inkább meghalok egyedül
2012. ápr. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha ez megnyugtat, én ennek teljesen az ellentéte vagyok és sok más ilyen lányt is ismerek mint én. természetesen vannak bőven olyanok akiknek nem való még az érzelmi kapcsolat ennyire fiatalon :s
2012. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igazad van. Én is erre ébredtem rá, de sajnos túl későn.


22 éves vagyok és nem volt még barátnőm ellenben, buliban simán smároltam egy vadi idegen lánnyal és több is lehetett volna, ha igazán aljas vagyok, de én marha a szívemre hallgattam és nem használtam ki igazán a helyzetet.


De mostantól már így élek és nem fogok egy lehetőséget sem elszalasztani, hiszen látom, hogy milyenek a mai lányok és amikor kedvességgel, szívvel közelítettem feléjükk, akkor kigúnyoltak, lenéztek, megaláztak.


Ezeknek nem kellenek a rendes fiúk, hát akkor én is rosszá válok, elhatároztam és azóta sokkal sikeresebb vagyok, rengeteg lányt tudnék már megfektetni most is.

2012. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
előző válaszoló és az ilyen fiúk miatt fogok elköltözni messzire, másik országba:) Mert én pont a kedvességre vágyom... ás itt már nem lehet megkapni
2012. ápr. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

90% uk


-beképzelt

-öntelt

-egoista

-agytalan

-ribanc


9,9% uk


-szimplán ronda


0,01%uk


-normális

2012. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13:42 áá b@szki ilyet kihagyni. meg kellet volna dugni a wc-ben, lehet te lettél volna a 10. aki végig ment volna rajta az este, de megérte volna.
2012. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tudod az emberek nem egyformák ahogy a vélemények sem azok. Van aki fiatalon boldog párkapcsolatban él, van aki éppen egyedülálló de nyitott szemmel jár és tudja előbb utóbb akad egy újabb és van aki a csodára vár. Elhiszem, hogy a férfiakkal is gond van de a nőkkel ebben az országban súlyos problémák vannak és komoly értékrend zavarokkal küszködnek. Már egy kevésbé szép lánynak sincs önkritikája olyan egóval és elvárásokat rendelkeznek a pasikkal szemben akik persze rá sem néznek de persze bebeszéli magának, hogy nem veszik a jeleit…

De harminc éves korokban felkelnek reggel és nincs mellettük senki, halvány fogalmuk sincs a szerelemről, odaadásról és az előző párkapcsolatuknak köszönhetően már kihalt belőlük a bizalom már nem javítani próbálják a kapcsolatokat hanem azonnal lecserélik és az idegesítőn nevetgélő barátnők többet tudnak kettőtök kapcsolatáról mint te magad mert veled semmit nem beszél meg. Ahogy idősödnek az értékrendek egyre jobban elferdülnek és életcéllá válik az, hogy pénzes pasas legyen. Nem fontos az sem ha dohányzik, ha nem sportol csak a külsőségek.

Külsőségek határozzák meg a világot írhatsz tá bármit az önéletrajzodba ha a fénykén nem szimpatikus nem nézzük tovább ezt el kell fogadni. A szerelem viszont képes megváltoztatni a kisugárzásod de a stressz és a sok elégedetlenség kiül az arcokra nézd csak meg a járókelőket a belvárosokban. Mi emeli ki őket a szürke hétköznapokból?

Akkor csinálod jól ha fiatalon nem bent ülsz a szobában hanem ismerkedsz, kihasználod őket majd mikor találsz egy olyan lányt aki számodra értékes akkor becsülni fogod.

Azok akik pedig nem találnak csajt azoknak üzenem, hogy otthon nem fog bekopogni és te hiába akarsz valakit ha nem veszed észre, hogy nem kellesz neki. Erre sokan később sem jönnek rá pedig egyszerű a képlet: VÉLETLENEK! Ennyi kell, hogy az adott lánnyal összefuss valahol és a szeméből lásd, hogy ő máshogy néz mint a többi majd miután elkéred az elérhetőségét hisz ő sem hülye tudja miért kell neked akkor lehet randizni. És ha ő is viszonozza és hajlandó lemondani minden programját, hogy találkozzon veled akkor lesz folytatás. Ha kifogásokkal jön akkor vége keress másikat. Minél előbb fogod ezt fel annál hamarabb ráérzel erre mert hihetetlen dolgokra képesek a nők is ha meg akarnak szerezni. De kezdeményeznek neked kell.

A tini lányok nagy része kinövi a baromságait ez szülő nevetetés kérdése is de el kell keserítelek ne várj tőlük túl sokat fiatalon. Naivak, hisztisek és befolyásolhatóak a mai divat miatt. Szórakozóhelyen nem igen fogod megtalálni a nagy őt ráadásul az értelmesebb részük kinövi mert az egyetem alatt megkomolyodnak a végzés felé és pánikszerűen akarnak párt találni de csak akkor engedik el az egyik pasit amíg van másik a láthatáron mert egyedül már nem képesek semmit kezdeni magukkal.

El kéne felejteni az interneten lévő tanácsokat meg a maradi szülők véleményét csak nyitott szemmel járni és emberek közé menni és válogatni mert ha igaz h sok a selejt nő de ha majd ha az emberek elől menekülve a hegyekben egy kis farönkön ücsörögtök és átölelitek egymást a csöndet csak a szél töri meg és ezt a nyugodóságot és boldogságot még nem érezted akkor reménykedhetsz abban, hogy van akiből még nem haltak ki az érzelmek.

2012. ápr. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!