Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményeim a tini lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeim a tini lányok többségéről! Nektek mi a véleményetek erről? 18F

Figyelt kérdés

Volt eddig egy 1 évig tartó kapcsolatom, hamarosan 1 éve hogy nem szexeltem, mert nem akartam alkalmira menni és meg akartam önmagam ismerni, de immár belátom hogy súlyosan hibáztam mert a mai tini lányok nem érdemlik meg hogy mély érzésekkel fordulj feléjük, egyedül ugyan nem, de haverral menni fogunk alkalmi szexelni amint vége a sulinak


(Tisztelet minden kivételnek)


Nem szabad komoly kapcsolatot keresni, mert az ilyen korú lányok többsége alkalmatlan erre, hűtlen, gyerekes, s alkalmi kereső


A legfontosabb a belső, és hogy társadalmilag menő legyél, az érzelmek nagyjából harmadlagosak


Kegyetlen, de sikeres módszer ha kiölöd magadból a tartós kapcsolat iránti vágyad, és ráállsz az alkalmi keresésre külső alapján, ami lelki kiürülés veszélyével fenyeget hosszútávon, de ez a bevett norma, ez a követendő, máskülönben nagyon hosszú időre szex nélkül maradhat az ember


Az életre szóló kapcsolatok nem ebben a körben születnek, tilos ezt keresni, minden ilyen érzést el kell fojtani


A tapasztalatszerzés, ragaszkodás hiánya a bevett módszer, bulizás és pia, ha nem így választasz akkor túl deviáns leszel ezeknek a lányoknak, "Érzelgős" és "Gyenge vagy"


Aki túl érett ezekhez a lányokhoz képest az egyedül marad, le kell süllyedni erre a felszínes szintre


Éppen ezért kell buliba menni és válogatni, bármennyire nem így akar (vagy akar) hozzáállni az ember


A tartós szerelem ebben a korban "luxus" és legtöbbször kivitelezhetetlen, egyszerű idea


Szűz lány felé nem érdemes közelíteni mert mindentől könnyen megijedhet és nagy valószínűség szerint úgy sem fog bízni benned a fiúk többsége miatt


Mi a véleményetek erröl? Természetesen ez nem mindenkire vonatkozik, csak a nagy többségre


2012. ápr. 30. 13:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akiket te leírtál azok a party r*bancok, nem a normális csajok. Így ne csodálkozz, ha az ilyen lányok, akik tudnak válogatni, majd nem használják ki, hogy bárkit megkaphatnak. Szerintem te nem is komoly kapcsolatot keresel, mert ha azt keresnél, akkor észrevennéd, hogy nem az ilyen lányok a megfelelőek és máshol, mások között keresgélnél, akik ugyanúgy csinosak, nem pedig alkalmira mennél. (tisztelet a kivételnek) Bocs, ha túl őszinte voltam. 16/l.
2012. ápr. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

14:24


Lósz@rt, már elnézést. inkább meg kéne tanulni a pasiknak FÉRFINAK lenni és nem mindent megtenni egy nő miatt, és nem úgy ugatni ahogy ő fütyül.


Lehet élni egyedül is teljes életet, a szex nem létfontosságú, nem fogsz belehalni ha nem lesz benne részed. Nem olyan mint a víz amit ha nem iszol kiszáradsz és meghalsz.


Meg kéne tanulni mindenkinek a saját életét élni úgy ahogy szeretné. Ha bent akar ülni egész nyáron a szobában hát üljön bent, mi köze van bárkinek is ahhoz hogy mit csinál??


A kulcsmondat: "Igen is LEHET ÉLNI NŐ NÉLKÜL is teljes, és élvezhető életet"


Sajnos ezt pár analfabéta hülye gyerek nem fogja fel, és a fél heréjét odaadná csak hogy a nő szóba álljon vele. Ha nem lennének ezek az ostoba f@szok akkor talán a nők nem válogatnának kedvükre.

2012. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!