Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így tönkre fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így tönkre fog menni a kapcsolatunk, meg fog csalni?

Figyelt kérdés

6 éve van párom. Egyszer az elején megcsalt, mondván nem volt biztos abban, hogy én kellek neki.


Azóta eltelt 5 év, 4 éve együtt élünk.


MOst úgy adódott, hogy szeptembertől kollégista leszek, mert felvételt nyertem egy remek iskolába. Csak hétvégén találkozunk majd.


Ő pedig haza költözik a szüleihez. Abban a városban van az a nő is, és már idegbeteg vagyok a tudattól, hogy mi lesz, ha megint kikezd vele. Távol vagyok, szerintetek menni fog ez így felnőttként?


24 vagyok, a párom 38 éves.


Ez az iskola az egyetlen esélyem végre, hogy normális útra tereljem az életem és teljesen önálló legyek. 1 éves a suli.


Szerintetek, ha azt mondja szeret, és én ezt tudom, érzem is, attól még van okom rettegeni? Sok szerelmes férfi lép félre távkapcsolatban. :(


Azon örlődtem, hogy talán jobb lenne, ha most menekülőre fognám a dolgot, mert nagyon félek, hogy fájdalmat fog okozni. Inkább egy szakítás, mint megcsaljon.


Ti hogyan vélekedtek erről? Őszinte, normális válaszokat várnék! Köszi! Kort is írhattok hozzá.


24/N


2012. ápr. 30. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem csal meg ha normális vagy vele és nem hisztizel.
2012. ápr. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hisztis ember.


Egyszerűen csak rettenetesen aggódom, már görcsölök emiatt magamban, nem tudok esténként aludni, ideges vagyok.


Egyszer megtette, és azóta én elhiszem, hogy szeret, DE minden ember azt vallja, aki egyszer megtette, az megteszi majd újra.


Na ez az én bajom. Nem leszek mellette, és úgy hogy abba a városba költözik, ahol az a l_tyó él.

2012. ápr. 30. 16:32
 3/8 anonim ***** válasza:
A kapcsolat alapja a bizalom. Úgy érzem, hogy Te nem igazán tudsz megbízni benne. Valószínűleg amikor leginkábbnyugalomra lenne szükséged (vizsgaidőszak) akkor fog rámenni erre a kapcsolat. Inkább szakítsatok most. 24 évesen előtted az élet.
2012. ápr. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hála a megcsalásomnak én már képtelen vagyok férfiban bízni, ha tőlem távol van.


Nem tudom mit kellene tennem, hogy ez megváltozzon bennem, de nem tudok ellene tenni. Az elmúlt években, hogy más városban éltünk, mellettem volt, hitem neki. Nem nyomoztam, bíztam benne.


Most nem tudom megint mi történt velem. Ahogy bele gondolok, már ideg vagyok.

2012. ápr. 30. 16:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Még 6 év és talán megkéri a kezed...
2012. ápr. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért vagy flegma velem? Bővebben is kifejtheted nyugodtan!
2012. ápr. 30. 17:09
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerinted a házasság a szeretet jele?


Azért van annyi válás.

2012. ápr. 30. 17:10
 8/8 anonim ***** válasza:
azon gondolkodtál már hogyha szakítasz vele akkor milyen lesz nélküle?? Én a helyedben megbeszélném ezt vele , elmondanám neki hogy mit is érzek hogy félek hogy megcsal valamit úgyis fog mondani.. és szerintem ha ennyit veled leélt már akkor nem fog félre lépni mert te szereted és melleted megvan mindene , de ha meg megcsal akkor kész végeztél vele de szerintem nem kellene aggódnod ennyire.
2012. ápr. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!