Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök. Nagyon szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök. Nagyon szerelmes vagyok. Veletek volt már olyan, hogy így éreztetek? Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

Gyötör a szerelem. Csak arra az egy srácra tudok gondolni. Folyton rajta jár az agyam. Vele fekszek, vele kelek. Ilyenkor mit lehet csinálni? Nagyon jó érzés, de mégis rossz, mert nincs itt velem, és még csak nem is járunk.:( Nem rég ismertem meg. Jóban vagyunk, de még nem alakult ki köztünk semmi. Szerintem neki is bejövök, még sincs semmi. Ajj. mit csináljak? Megőrülök...

16/L


2009. jún. 23. 11:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Messze lakunk a várostól.:D Ugyanabban a faluban lakunk mindketten. És nincsen semmi. Csak 2 ABC, meg 3 kocsma. Kocsmába meg nem fogok menni.:D
2009. jún. 23. 11:23
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát ez szopcsi. Az a helyzet, h még csak Pesten csajoztam, ezek szerint itt nem nehéz... :P Akkor szórakozási lehetőség nulla? A sétán kívül egy mentő5letem van (bár azt később szoktam bevetni, mikor már szexre kerülhet a sor... :P), hívd át videózni. Ha (majd) szexre akarod rávenni (normál felhasználás), akkor ágyból nézzétek, összebújva. ;)
2009. jún. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
:D Hát sajnos csak a séta van.:/ A filmnézés is jó.:D De sztem azt majd későb..:P remélem:D:D
2009. jún. 23. 14:40
 14/14 anonim válasza:
Próbáld meg féltékennyé tenni és nézd meg mit reagál.:) Vagy próbéj jeleket adni, hogy tudatára jusson érzel iránta valamit.:) Remélem sikerül össze jönnötök:)
2014. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!