Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Kölyökképű srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Kölyökképű srácnak előnyös borotválkoznia, vagy enyhén borostás legyen inkább?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, hogy egyénfüggő...


Szóval az lenne a problémám, hogy 20 éves korom ellenére eléggé kisfiús a pofázmányom és az arcszőrzetem is elég gyér, ráadásul nem is olyan erős/világos. Jó 2 éve borotválkozom, elejében naponta lehúztam, azután inkább csak hetente. Egy pár hónapja szabadjára hagytam, de esküszöm, hogy egy meztelencsiga is szőrösebb nálam...


Mit kezdjek az arcberendezésemmel? Borotváljam és fogadjam el magam kölyöknek, vagy mivel tudnám kicsit megerősíteni? Régebben a pattanások miatt hormonkezelés volt, de sosem voltam egy Csubakka. Tudom, hogy a genetika is közrejátszik, de apám fél hét kihagyás után csupa borosta. Az állkapocscsont mentén, az állon és a száj környékén jó lenne meghagyni (ha lenne mit), valahogy így: [link] - bocsánat, ennél b*zibb alanyt nem találtam... :D


Kérésre esetleg elővadászok egy képet magamról, de nem sűrűn nézek a kamerába, így csak az előnytelen oldalam látható...



2012. máj. 1. 21:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

9. : Nemtán' Blue Valentine?! :D


A többieknek is köszi! Eddig többet mondták, hogy le vele.

2012. máj. 1. 21:59
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a borosta inkább annak áll jól, akinek sűrű és egyenletes mindenhol, így nem kell félcentisre megnőnie, hogy látszódjon. Ha neked ritkás és hol több van, hol kevesebb, akkor inkább szőrös kisfiúarcod lesz :) De így látatlanban tényleg nehéz, szóval lehet, hogy hülyeséget írtam.
2012. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nekem bárhogy tetszik a borosta
2012. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt jó lenne tudni, hogy mennyi idősen mondták páran a borostát és az ellentétét... 20 körüliek/felettiek véleményére jobban adnék, ők már talán nem a példaképeknek élnek. :D
2012. máj. 1. 22:29
 15/16 anonim ***** válasza:
ja, én 26 vagyok (22:15-ös)
2012. máj. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Na ez egy jó kérdés, mert én is ezzel szenvedek.


Én raktam már ide fel képet, nekem azt mondták szedjem le simára többségben. Mivel sima arcom van, legalább a ragyák nem kínoznak, na meg sok lány mondta már, hogy babaarcom van, legutóbb egy ittas állapotban lévő lány. :D

2012. máj. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!