Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, zavar titeket, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavar titeket, ha egy fiú néha úgy viselkedik mint egy óvodás?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 01:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Aham, hát akkor a kérdésedre a válasz, hogy bejössz az embereknek? Hülyének néznek? Vagy mi?


Mert nálunk munkahelyen volt egy ilyen csávó, be nem állt a szája csak mondta a hülyeségeit, DE IGAZ röhögni lehetett rajta, csak ez inkább olyan röhögés hogy annyira boldog vagyok hogy én nem vagyok ilyen ..... ember.XDDX..


Egyszer ő maga jön be, kérdezik tőle na mi van a munkával? "Munka, milyen munka? A munka az egy értelmes tevékenység.."blabla, na ez is vicces volt amit mondott, de a lényeg aztán hozzátette, hogy ő itt hülyét csinál magából meg minden, hogy szórakoztassa az embereket.


Hát erre annyi volt a válasz, hogy senki se kérte. Szóval csinálhatod, de most én úgyse látom mit reagálnak az emberek, lehet hogy szuper király csávó vagy, de lehet hogy valahol egy idióta hülyének tartanak.

2012. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!