Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Szánalmas az számotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Szánalmas az számotokra ha a egy férfi sír nektek?

Figyelt kérdés
A sírást szó szerint értem,tegyük fel el akarja hagyni a nő,de a férfi nem tudja elengedni és elő tőr belőle a sírás.Ilyenkor mi nálatok a reakció?Azt veszitek ki belőle hogy egy szánalmas ember,vagy pedig azt hogy ez az ember tényleg szeret engem?
2012. máj. 3. 14:48
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
-a
2012. máj. 3. 14:49
 2/28 anonim ***** válasza:
58%
NE MÁÁÁR, A FÉRFIAK IS EMBEREK?:||||
2012. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%

Mi egyszer annyira összekaptunk az exemmel, hogy lekevertem neki egy pofont (én vagyok a nő). Elkezdett sírni.

Rettenetesen elszégyelltem magam, és azonnal elszállt minden haragom.


A mostani páromnak akkor szokott könny szökni a szemébe, amikor a szakítás jön szóba. Nem könyörög vagy ilyesmi, de látom rajta hogy nagyon szeret és megviselné ha elhagynám.

Persze nem azért nem hagyom el, mert sajnálom, hanem mert imádom. Csak néha lüke :)

2012. máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

ma 14:52


Jó hagyjuk ezt a hülyeséget,persze hogy sínak a férfiak,de negm az érdekel hogy milyen reakciót váltana ki belőlletek?Azt hogy egy szánalmas,vagy azt hogy ennek az embernek tényleg van szíve és tényleg szeret engem.Engem a reakció érdekel hogy mit gondolnátok magatokban,esetleg meghatna vagy csak egy szánalom kupacot látnárok egy ilyen jelenet esetén a férfiban?

2012. máj. 3. 14:55
 5/28 anonim ***** válasza:

az attól függ. Ha mondjuk minden elhagyásnál sír, amit teszemazt egy-két exétől hallok vissza, akkor természetesen csak egy kis rívó picsogó mamlasz.

Ha nem fordul elő sokszor, akkor elhiszem, hogy tényleg szeret. De egyébként, ha már a nő szakítani akar, nem fogja meghatni egy kis sírás. Minthogy a férfiakat se hatja meg.. Aki el akar menni, az el is fog !

2012. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

ma 14:56


Félre érted!!Tegyük fel,te szakítasz a pasiddal,ültök az ágyon tegyük fel és te közlöd vele hogy szakítani akarsz és a férfi ott elötted elsírja magát.

2012. máj. 3. 14:59
 7/28 anonim ***** válasza:
91%

Ezt a körülmények nagyban befolyásolják,pl. hogy miért akarnám elhagyni a férfit.Ha azért,mert megcsalt,átvert,hazudott,bántott tehát lelki,esetleg fizikai sérelmet okozott nekem,akkor szánalmas.

Ha azért,mert én teszemazt nem érzem jól magam mellette,vagy kiábrándultam belőle,de tudom,hogy ő ennek ellenére szeret,akkor csak simán lelki "gyengeségnek" könyvelem el.

Voltam én is válófélben,sírt a férjem is,de egyáltalán nem tartottam szánalmasnak,pedig akkor úgy éreztem,hogy nem akarok vele élni tovább.Ismerem,és tudtam,hogy akkor azért tört elő belőle a zokogás,mert nem tudja az életét elképelni nélkülem (ma már én sem :),és így utólag visszagondolva egyáltalán nem volt meglepő a szituáció).

És volt egy régebbi kapcsolatom,nagyon sokáig vak voltam,az orromnál fogva vezetett az illető.Mikor végre felszállt a rózsaszín köd faképnél hagytam.Még hónapokig "zaklatott",járkált utánam,a munkahelyemen várt heti többször és bőgött,mint egy kisgyerek,hogy mennyire bánja,fogadjam vissza.Nah az szánalmas volt,sőt nem gyülölettel hagytam ott,mert mindenütt akadnak ilyen emberek,de a folytonos műsorai kikészítettek és ma már szó szerint undorodom attól az embertől.

2012. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%

Ha eljutottam odáig hogy szakitok,akkor nem hat meg a sirás.Exem nem egy sirós fajta,de amikor közöltem hogy vége,átváltott 3éves picsogóba és folyt a krokodilkönnye.Szánalmas volt,mert hónapokig kérletem hogy változtassunk,nem tett a kapcsolatunkért,egyedül én nem voltam elég tenni érte.

Igy otthagytam,ne sirjon ha ő cseszte el.


Párom érzékenyebb,meghatóbb dolgon is képes elpityeredni,komolyabb dolgon sirni,de semmi szánalmas nincs benne,mert meghatottságában vagy épp rosszkedvében sir,és nem a saját hülyesége miatt.


Ha a nő elhagyni akar ne sirj,hanem hóditsd vissza.

26/N

2012. máj. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Ha a nő elhagyni akar ne sirj,hanem hóditsd vissza.


Nem sírtam,csak majd nem.Szerencsére vissza fogtam magam,akkor most nem lenne esélyem vissza hódítani.Csak nem tudom hogyan állhatnék neki?Mármint a visszahódításnak.Nem tudom mivel tudnék rá hatni.

2012. máj. 3. 15:08
 10/28 anonim ***** válasza:
Szanalmas, de ez nemtol fuggetlenul, hiszen amikor az egyik mar eljutott oda, hogy kilep a kapcsolatbol, ott mar ezt elfogadni kell, hiszen a siras, k onyorgessel inkabb a gyulolet fog megjelenni, hiszen elozmenye is volt annak, hogy az egyik fel kilep, tehat mar valamit nem fogadott el a masiktol, nem tudta elviselni, igy mar elindult, lezarta a kapcsolatot a sajat reszerol pl.
2012. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!