Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Szánalmas az számotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Szánalmas az számotokra ha a egy férfi sír nektek?

Figyelt kérdés
A sírást szó szerint értem,tegyük fel el akarja hagyni a nő,de a férfi nem tudja elengedni és elő tőr belőle a sírás.Ilyenkor mi nálatok a reakció?Azt veszitek ki belőle hogy egy szánalmas ember,vagy pedig azt hogy ez az ember tényleg szeret engem?
2012. máj. 3. 14:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Nekem az jutna eszembe, hogy manipulálni akar.

De ez inkább rólam árul el többet.

2012. máj. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Nem,nekem jobban bejönne az,hogy pofabe,te ku.rva,nem szakítasz velem!

Csak vicc volt.

Amúgy ha őszinte,engem meghatna:)

2012. máj. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

ma 16:35


Miért kúrtam el?Én nem könyörögtem neki és nem is fogok!Ha akar velem beszélgetni ha akar nem,de én akkor sem fogog lemenni kisktyában ahogy a te exed tette,soha nem is könyörögtem neki,egy egyszer mondtam neki hogy én szeretem őt és nem akarom elveszíteni,ennyi történt.Nem is szeretnék a rég múltról beszélni,csak azt akarom hogy lássa hogy érdekel ő még engem.A kérdést csupán kíváncsiság képpen tettem fel,azért mert akkor a sírás határán voltam,de nem bőgtem el magam szerencsére.

Én soha nem csüngtem a lábán és nem is fogok,ennyi tartás azért vcan bennem,ilyet azért sem csinálnék mert nem tudnám elviselni hogy egy nő szánalomból fogad vissza engem,mert akkor ott már eleve meg kellene alkúdnom és nem lenne becsületem és sanyarú sors várna rám,ilyen feltételekkel nem kellene hogy vissza fogadjon bárki is,ha én miattam jön vissza az más.Még egyszer mondom a kérdést kíváncsiság képpen tettem fel.

2012. máj. 3. 17:35
 24/28 anonim ***** válasza:

Nem, nem az. Sajnálom, amiért szenved.


Én inkább tisztelem azt a férfit, aki tud és mer sírni, mert az felvállalja az érzelmeit, és mellesleg a sírással annyit könnyít lelkén, hogy jóval kisebb eséllyel lesz infarktusa 50 évesen, mint azoknak, akik folyton megjátsszák a kőkemény csávót, akinek soha nincsen könnye.

2012. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
16:35 vagyok. Most miért pontoztál le?? Nem olvastam végig az összes hsz-t, mert hosszú. Leírtam neked két történetet, ami a KÉRDÉSEDRE válaszolt, mindkettőben sír a férfi, csak más módon hat. Ha te ezt támadásnak vetted, nagyon sajnállak. Te vissza akarod hódítani. Ha hozzá is így állsz mint hozzám szóltál, szerintem nem fog menni.
2012. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

ma 20:12


Nem szokásom itt pontozgatni amúgy elárulom hogy nem én voltam.Én meg csak leírtam a véleményem,de a pontozás az nem tőle jött..

2012. máj. 3. 20:21
 27/28 anonim ***** válasza:

Egyszer volt, hogy meginogtam az érzéseimmel kapcsolatban, csúnyán összekaptunk a barátommal. Késő este volt, és kb 100 kilóméterre lakom, ezért az éjszakát együtt kellett töltenünk. Szinte egész éjszaka sírt, ölelt, hogy szeret, ne hagyjam el.

Nem hagytam el, másnap reggelre meggondoltam magam, és rájöttem, hogy ha valaki, hát ő igazán szeret. Ennek már 1 éve, rendbe hoztuk a kapcsolatunk, és nagyon szeretem, nem tudnék már élni nélküle.

2012. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Az én párom is elsírta magát mikor a szakítást szóba hoztam. Engem megrendített, hogy ennyire ragaszkodik hozzám. Sírva mondta, hogy egyszerűen rajong értem mióta csak ismer, és ezt én is érzem. Nem mentünk szét, sikerült a gázos dolgokat rendezni. Engem meghatott hogy elsírta magát, soha nem nevetnék ki egy pasit ha sír, és soha nem gondolnám hogy szánalmas. Mert a pasikból a sírás igen ritkán és igen mélyről jön, ez semmiképpen nem szánalomra méltó, hogy ilyen mélyen éreznek.
2012. máj. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!