Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Szánalmas az számotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Szánalmas az számotokra ha a egy férfi sír nektek?

Figyelt kérdés
A sírást szó szerint értem,tegyük fel el akarja hagyni a nő,de a férfi nem tudja elengedni és elő tőr belőle a sírás.Ilyenkor mi nálatok a reakció?Azt veszitek ki belőle hogy egy szánalmas ember,vagy pedig azt hogy ez az ember tényleg szeret engem?
2012. máj. 3. 14:48
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Szóval várok tippeket a vissza hódításra,mert egyenlőe még szóba sem akar velem állni sajna.Pedig nem csaltam meg és nem bántottam.Szóval tippek jól jönnének.
2012. máj. 3. 15:09
 12/28 anonim ***** válasza:

miért akar szakitani?


küldj neki virágot,és egy levelet amiben leirod mit is érzel

2012. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

ma 15:09


Ez nem minden esetben van így!Most a sírást félre téve,sok esetben azért szakít valaki mert nem tudja mit akar és jelenlegi érzelmi hullámvölgyben került.Sok esetről hallottam ahol hónapok sőt akár évek múlva is egy pár lettek és boldogabbak mint valaha,kellett nekik az idő hogy tudják értkelni magukat és a másikat.Sok ilyet láttam már,és végül mindig egymás karjaiba kötöttek ki.

2012. máj. 3. 15:12
 14/28 anonim ***** válasza:
Velem ez megtörtént, de egyiket sem vettem ki belőle, azokból amit mondtál, csak nagyon megsajnáltam őt, de attól még szakítottam.
2012. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Akinek ez szánalmas, jól szájba verném! Párom már sírt, vagyis igazából csak könnyezett.

Egyszer, mikor sok vitánk volt és nem szóltunk egymáshoz vagy egy napig, aztán találkoztunk és szakítani akart. Annyira ledöbbentem, mert bocsánatkérésre számítottam. Aztán mondtam neki dolgokat, arról, hogy mennyire összetartozunk, ő meg eldobná ezt, és meghatotta, könnyezett.

Egyszer meg mikor nagyon beteg voltam, akkor könnyezett, annyira féltett engem.

2012. máj. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Nem tehetek róla, engem világéletemben taszítottak a sírós férfiak. A férfi sugalljon erőt, jelentsen biztos hátországot, ebbe pedig nálam nem fér bele a pityergés. Ismerek ilyen férfiakat, láttam őket sírni, engem szabályosan megrémisztett a látvány. Az elfogadható, ha egy különösen felkavaró vagy megható filmen könnyezik egy férfi, de egyébként egy esetben tudom elfogadni és megérteni a férfisírást: közeli hozzátartozó halála esetén.
2012. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
nem a sirás szánalmas,hanem hogy ezzel akarja visszakapni a nőt
2012. máj. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
77%
A sima sírással nincsen baj, bármilyen körülmény között jön is elő. De ha például szakításnál sír és mellé könyörög is, na azzal elveszti a férfiasságát a szememben.
2012. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Hogy zsarolni próbál, tehát igazolná, hogy a szakítás jó döntés volt.
2012. máj. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer majdnem szakítottam a párommal. Nem tudtunk sehogysem közös nevezőre jutni, mindkettőnknek teljesen más álmai, céljai voltak, nem volt közös keresztmetszet. Akkor azt beszélgettük, hogy szakítunk, nem raboljuk a másik idejét.

Mikor átmentem a nappaliba, hogy összeszedjek 1-2 ruhát, akkor láttam, hogy sírt. Előttem sosem sírt még. Akkor is mentegetőzött, hogy csak por ment a szemébe, meg allergia (tudtam, hogy hazudik). Nem volt szánalmas. Erősnek tartottam, hogy képes sírni, és akkor jöttem rá igazán, hogy van szíve, és nem is kicsi. Ennek 3 éve, azóta mi vagyunk a legboldogabb pár. :)

Előtte: exem minden szakításkor sírva fakadt, volt, hogy csüngött a lábamon, hogy ne menjek el. 4-5 alkalommal még engedtem neki, változtasson, de semmi sem történt, így sokadjára már nem tűrtem el, és egy szánalmas nyúlbélának tartom azóta is.

Kedves kérdező! Ha magától vagy egy őszinte beszélgetés után nem akar neked esélyt adni, akkor az a szomorú hírem, hogy ezt elqrtad. Nem kicsit. Tudom, hogy pokolian fáj, meg nem tudsz élni nélküle, de a visszahódítás helyett inkább arra koncentrálj, hogy ha lesz még egy lehetőséged az életben, akár mellette, akár más mellett, akkor ne engedd, hogy így történjen.

2012. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!