Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kérjek segítség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kérjek segítséget vagy hagyjam a saját útját járni?

Figyelt kérdés

3 hónapja a bátyám és a barátnője szakítottak. 5 és fél évig voltak együtt de a lány megcsalta, ezért lett vége. Azóta tesóm szinte minden héten új csajt hoz haza, hogy megdugja. :(

Ez annyira nem rá vall. Próbáltam már beszélni vele, de lepattintott. Úgy beszélt minden nőről mint egy mocskos k..váról akik csak a dugásra jók. :(

Tegnap előtt annyira mérges lettem rá, hogy már a harmincadik csajt hozza fel, hogy amíg ő fürdött a lányt megkértem, hogy menjen el. Erre (természetesen) úgy berágott tesóm, hogy azóta hozzám sem szól. :(

Az anyukánkkal nem tartjuk a kapcsolatot, apa pedig csak 2 hónap múlva jön haza külföldről. (ott dolgozik).

Arra gondoltam,hogy megkérem a bátyám volt barátnőjét, hogy beszéljen vele...Szerintetek jó ötlet? Rám egyáltalán nem hallgat...Aggódom érte.

Bátyám 24 éves, én 21 lány.



2012. máj. 4. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ne avatkozz bele az életébe. Ne küldd el a csajait, mert megmérgesíted a viszonyotokat. Előbb-utóbb kidühöngi magát, igaz addig összetör pár szívet, de az ne a te bajod legyen.

A volt barátnőt ne kérd meg, nyilván a megcsalást visszacsinálni nem lehet, és abban a csaj volt a ludas. Amúgy sem látsz bele a kapcsolatukba, lehet, volt ott más is.

2012. máj. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem fog használni, mivel a volt barátnőjére haragszik gyanítom leginkább, szóval ezzel fölösleges is próbálkoznod.

Maximum annyit tehetsz, hogy megkéred a tesódat, hogy ne akkor tegye, amikor te is otthon vagy, avagy ne haza vigye a lányokat, hanem valahova máshova, mert te ennek nem akarsz részese lenni.

Ezen felül, ha ő nem akar változni, akkor nem is fog hiába minden próbálkozás!

2012. máj. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Olyan elkeserítő. :(

Tudom, hogy szerelmi bánata van és ezért viselkedik így a többi nővel, de meddig fogja még ezt csinálni?

Teljesen olyan mintha egy gép lenne. Ketten vagyunk a lakásban, de csak enni meg dugni jár haza. :( Azt sem tudom, hogy mit csinál napközben. Gyanítom, hogy az egyetemre se jár be. :(

2012. máj. 4. 11:13
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne kérd meg a volt barátnőjét! Ne szólj bele a dolgába! Próbáld valahogy elviselni, hogy neki most ilyen időszaka van! :/ Hagyd,majd kiheveri...
2012. máj. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
a barátnőt megkérni a lehető legrosszabb döntés: újra felszakítja a sebet...próbálj meg beszélni a bátyáddal, kérj tőle bocsánatot, amiért elküldted a csajt, mond neki hogy aggódsz miatta, mert a tesód, probáljatok róla beszélgetni (anno teljesen levoltam döbbenve amikor bátyámat megcsalta a barátnője egy buliba, ő meg hazajött és [jórészegvolt] elkezdett sírni) ő így adja kimagából..
2012. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Csak jobban felkavarnám az így is zavaros vizet, ha szólnék az exének. :(
2012. máj. 4. 11:38
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon gyorsan felejtsd el, hogy beszélj az exével. Kifejezetten katasztrofálisan HÜLYE ötlet.

A bátyád így kezeli a szakítást, túl fog rajta lépni.

Szóval ha legközelebb hazahoz egy nőt, nem ajánlatos elküldened.


Mellesleg gondolj arra, milyen jó móka lesz, mikor hazaviszed a barátodat, és előadja a macsó nagytestvért, hogy a barátod sírva menekül majd haza, és többet nem akar majd látni téged. Vicces játékok ezek, szerintem nem kéne belemenned.


Elég buta dolgot csináltál, inkább kérjél bocsánatot, ls ne küldözgesd el a nőit.



24F

2012. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%

A, csajszi megcsalta - szóval jogos a kidobás


B, megdugja a csajokat - rájött hogy másra úgyse jók - lásd félrek*rt az előző is 5 évnyi bizalom után


C, nem szép dolog BELESZÓLNI MÁS ÉLETÉBE! NEM KELLENE IRIGYKEDNED hogy őket legalább van aki megdugja!

2012. máj. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ma 11:46


huu ez nem semmi!!:D:D

de tetszett:D

2012. máj. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha szólnál az exének, nem felkavarnád.. Inkább elképesztő haragot szabadítanál el. Nincs sok közöd a dologhoz, ne szólj bele. Tudod, hogy mi a fogadatlan prókátor sorsa. Ha a segítségedre lesz szüksége, szólni fog.

Ha abban lesz szüksége segítsége, hogy elüldözzön egy nőt, mert kijózanodott annyira, hogy észrevegye mennyire ronda, és így már nincs kedve megdugni, ezek után biztosan kéri majd a segítségedet, hiszen professzionalizmusod az emberek szexuális vágyának lelombozásában immáron bizonyított tény.

2012. máj. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!