Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Bele fogok őrülni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Bele fogok őrülni! Elegem van!

Figyelt kérdés

Szombaton esküvőn voltunk a családommal.És apunak elég sok haverja is ottvolt.Köztük ez a pasi is (32 éves) a feleségével,akivel 2 hete esküdtek meg.Egész éjjel,és hajnalba velem volt a pasi.Együtt táncoltunk.És az utolsó táncot is velem és nem a feleségével táncolta le.Lassúzás közben mindig megpuszilt.Magához húzott.És annyira jóvolt.Szinte mint egy álom...Mondanom sem kell,hogy azért ő is ivott rendesen....Én 14 éves vagyok.:( De annyira beleszerettem.Azóta minden éjjel vele álmodok.Sírok mielött elalszok.Rádaásul a barátom is dobott miatta,mert egyik barátnőmtől meghallotta, hogy hogy áradoztam arról a pasiról.Annyira elegem van :\'( Mindig mondom magamnak,hogy nem szabad szeretnem.De elöttem van az arca,a szeme, a mosolya.Anyuékkal nem beszéltem róla.Próbálok mindig nem figyelni akkor amikor pont RÓLA beszélnek anyuék...nemfog menni elfelejteni :\'(

Mit tegyek?:\'( Segítsetek :(


2009. jún. 23. 20:08
1 2
 1/13 anonim válasza:
48%
idd le magad, és válassz hozzád illőbb pasit
2009. jún. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
felejtsd el, nem a te korosztályod, és házas is. gondolj arra mekkora botrány lenne mindabból amit elmondtál ha megtörténne.
2009. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Ismerős a helyzet, mikor idősebb pasi teccik...igaz, nekem ennél kicsit bonyolultabb...tudom milyen rossz...de azt tanácsolom, felejsd el valahogy:s...sok erőt hozzá:S:S

2009. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodj néha! Most viseled a következményeit. Túlságosan messzire hagytad menni a pasit.
2009. jún. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azonkívül, hogy megpróbálsz nem rá gondolni, nemkell csinálnod semmit, az idő majd mindent elintéz. Hidd el, tapasztalatból beszélek ;)
2009. jún. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Szia! Hasonló cipőben járok csak én 17 vagyok..

És én nem tudok nem rá gondolni, 2 éve tart már lassan, és sajnos elég sűrűn találkozom vele, és mindig ahogy mosolyog rám... Szörnyű érzés... Őszintén én úgy próbálom lenyugtatni magam, hogy pont hogy rá gondolok mindig és olyan mintha ott lenne... De nem tudom neked ez bevállik e:S

2009. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Az ilyen pasasoknak tőből kéne levágni...

Pedig ffi vagyok.

2009. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég meggondolatlan egy férfi az ilyen.. Házas, és egy annyi idős kislányt szédít aki a gyereke lehetne. Hagyd a fenébe, fellángolás, nem tart sokáig. A barátnőd se különb nála, ezt azért elárulom. Kedves dolog visszamondani az ilyen dolgokat. Valószínű magától elmúlt volna az egész pár hét alatt, és élhetted volna az életed a barátoddal. Remélem ezek után a barátnődben se bízol meg, a férfire pedig ne is gondolj.
2009. jún. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Két hete esküdött meg, és máris csalná? Egy 14 évessel? Ez beteges, már meg ne haragudj. Sürgősen felejtsd el. Ne találkozz vele, ne keresd a társaságát. Azt írod, hogy "ő is ivott rendesen". Miért, te is ittál? Rendesen? Ne haragudj, de 14 évesen miért kell magad ilyen hülye helyzetbe hozni, hogy félrészegen hagyod, hogy egy 32 éves f.sz tapogasson?
2009. jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni, csak elfelejteni. Tudom, nem könnyű, de mást nem tudsz csinálni. Nem illi, hozzád korban, főleg, hogy még házas is, nem fogja érted elhagyni a családját (ami természetesen így van rendjén, így a normális.) Felejtsd el. Fel a fejjel!
2009. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!