Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém egy 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy 14 éves lány. Mit tegyek? 36/F

Figyelt kérdés

Régebben kezdtem gyanakodni amikor egyre többet láttam az utcán, néha rám is mosolygott, és figyelt..

Mikor elmegy mellettem az utcán, van amikor úgy néz mint aki mondani akar valamit, van amikor

nem mer rámnézni, csak elgyalogol mellettem mint egy idegen mellett. Múltkor beszállt hozzám a liftbe,

és rá pár nappal egy kis fecnit találtam a postaládámban amire az volt írva hogy szeretlek..

Nem tudom mit kezdjek vele, de semmiképp nem szeretnék visszaélni a felkínálkozó lehetőségekkel.

Mit tehetnék?



2012. máj. 5. 10:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ignorald. Most megis mit vartal itt, biztatast, hogy dongesd meg, mert az jo..?
2012. máj. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36 éves vagy és felteszed ezt a kérdést? A lányod lehetne, ha korán kezded......
2012. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Reménykedj, hogy 4 év múlva is így fog érezni. Akkor akár össze is házasodhattok. Persze ha nőtlen vagy.
2012. máj. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mikor legközelebb egy légtérbe vagytok, mond el neki, hogy aranyos volt a próbálkozása, de ő még kislány. Majd egyszer eljön az ő ideje is ,de most még gyerek.

És ha nővé lesz, akkor meg úgyis jönnek a suhancok neki udvarolni és nem veled lesz elfoglalva.

2012. máj. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
11%
ha 3-4 év múlva is tetszel neki, akkor dugd meg.
2012. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"és rá pár nappal egy kis fecnit találtam a postaládámban amire az volt írva hogy szeretlek.. "


ÁÁÁÁÁÁÁÁ, ez annyira ari............ :)


A kérdésedre válaszolva: tényleg kiméletesen közöld vele, hogy a válasz "nem".

2012. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
22%
Megjegyzem, a visszaélésnek ebben az esetben nem csak erkölcsi vonzata van, hanem törvényi is...
2012. máj. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
23%

te pedofil vagy tudd meg.

valahol rejtve az elmédben ott van a pedofil nyomorult roha.dék!!!!!

ilyen kérdést fel tenni pffffffffff most buktál le pedobear!!!!

2012. máj. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%
36 évesen ilyen kérdést feltenni az nagyon gáz már meg ne haragudj! Ez alap, hogy semmit nem teszel vele, illedelmesen elmondod neki, hogy NEM mert 14 éves te 36 és NEM! És, ha nem hagy békén továbbra is akkor beszélsz a szüleivel és tanácsolod nekik a psziologust!!! Mert, ha ki kezdesz vele és meg nyomod és szakításra kerül a sor lehet feljelent vagy be köp a szülöknek és az ciki lesz neked. 24F
2012. máj. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Amugy 14 evessel mar nem buntetendo a szex, ha o is akarta.
2012. máj. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!