Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma szakítottunk a barátommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szakítottunk a barátommal. Nagyon kivagyok nem tudom mit tehetnék h jobb legyen . Nem tudom. Csak sirok sirok sirok . Nem tudom mit fogok csinálni h eltudjam felejteni mit csináljak h menjen mit h kell ilyenkor csinálni? :' (

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek illetve olyanoktól várom a választ akik éltek már át hasonlót/ gondolom sokan vagyunk...és h ti h tettétek magatokat túl ezen?
2009. jún. 24. 00:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Azt a csók után gondoltam... ert elég hmar túltette magát azon illetve csak látszólag...és amikor a csók történt szerettem de nem voltam belé szerelmes...de amkor ott volt h lehet h akkor vége és h mit tettem vele is meg a másikkal is de leginkább a tudat h vége lenne vele akkor erősödtek meg bennem az érzelmek és h igazán fontos nekem...ésmost akármit mondhatsz rám tudom h szenvednem kell és h én vagyok a hibás meg minden de attól még nagyon rossz...de kösi támadj csak tudom az igazat és tudom h meg is érdemlem de nem kérem még másoktól is kést a szívembe...elég volt nekem egynapra egy nagyon nagy...
2009. jún. 24. 01:54
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa dolgok ezek. Amondó vagyok, hogy akkor tudjuk meg igazán mennyire szeretünk valakit, ha elveszítjük azt. Nem értem a fiút, ha szeret, akkor miért szakít? De ne aggódj, ha sírt akkor biztosan érez valamit irántad, szóval visszakaphatod még. Ha egyszer összejött veled, miért ne sikerülhetne mégegyszer, ha mondjuk látja rajtad, hogy te is megváltoztál.

Tudod én örültem volna, ha a barátnőm 2008. október 28-án, amikor szakított velem, sírt volna, de nem tette, én sírtam csak. Mai napig nem hajlandó hozzám szólni, tudod milyen rossz ez így?

2009. jún. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
és h tetted túl magad rajta? mennnyi ideig voltatok együtt? annyira félek...párna mulva sztem irok neki egy üzenetet h mivan vele stb... psze csak hétvégén v jövöhéten kicsi időt hagyok neki.... v nem tudom mit csináljak :( ... sajnálom h veled ez történt... és elhiszem gondolom h milyen rossz lehetet... :S sztem h ha egy fiú sir amikor szakítás van v sak ugy alabol egy lány miatt és a lány előtt az annyira szép és olyan jó érzés v nem érzi cikinek ésh szoval nem az a fiu aki egy bunko stb...
2009. jún. 24. 02:55
 14/15 anonim ***** válasza:

szerintem adj neki egy kis időt. ha egy héten belül vagy mésfél héten belül nem jelentkezik lépj túl rajta.

1:ne magadban keress hibát.mert akkor felfedezel olyanokat amik lehet h hatással lesznek rád!

2:ne legyél (próbálj nem)szomorú lenni.akik körülötted vannak és szeretnek pl:család, barátnők, haverok stb. nekik is szar ha te szomi vagy.

3:legyél minél jobban elfoglalva. menj el sétálni bnőkkel, moziba, bulizni.(hogy eltereld a figyelmedet a fiúról:)

most nehéz időszakban vagy.Én is átestem már ezen. mély depresszió, a világ összeomlott, mindenki ellened van...

ez egyáltalán nem igaz...

és ne csinálj hülyeségeket. még ne is gondold, h kilépsz az utcára körülnézés nélkül.

mert amint hülyeséget csinálsz...:megfogod bánni.

tudsz adni egy msn címet? nehéz agy kommunikálni veled:)

2009. jún. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

2.47-es vagyok.

Igazándiból nem tettem túl rajta magam, tegnap is ....

2008. szeptember 10-én 22.15-től jártunk október 28-ig. Most is fáj, hogy nem adta meg nekem azt a lehetőséget, amit az előttem lévő barátjának. Magyarország 3. legnagyobb városának Hősök terén sírtam 26-án, ekkor adott egy fél lehetőséget. 27-én egy szál vörös rózsát kapott tőlem.

28-án gyakorlatilag külön váltak útjaink. Utána nagyon sok hibát követtem még el ... Igazságtalannak tartottam a helyzetet, de egy kapcsolat két emberen múlik. Azóta nem valami fényes az életem. Előtte sem volt az, de azóta nagyon sok negatív dolgot kellett átélnem. Amikor legjobban vágytam a szeretetére, akkor már Ő nem volt. A 2009-es évi első álmom

is róla szólt, volt, hogy sírva ébredtem fel egy-egy álom után. Írj nyugodtan privit, és add meg az msn címed, vagy akár a telefonszámod.

Nyugodtan kérdezhetsz, én megértelek.

2009. jún. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!