Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mar mondtak az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mar mondtak az emberek hogy alomvilagban elsz?

Figyelt kérdés

Eleg erdekes, foleg hogy en nem erzem ugy. Nem egy ember mondta mar hogy alomvilagban elek v teljesen mas a felfogasom mindenrol ...


Ti milyen okbol kaptatok ezt a megjegyzest? Illeteve ha mondtatok miert mondtatok?


2012. máj. 5. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem azt mondták, hogy el vagyok varázsolva, ami igaz is. mondjuk én egy kicsit művészlélek vagyok (írogatok, merengek, nagyon széles a fantáziám). amúgy én nem élek az álomvilágomban, az egy párhuzamos univerzumban van, és ha elegem van az itteni taposómalomból, vagy a föld alá süllyednék szégyenemben, egy darabig dimenziót váltok.
2012. máj. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én már mondtam egy lánynak, és azért, mert azt mondta, hogy az oxfrodon fog tanulni, és millirádokat fog keresn:"D

nyilván hármas angollal ez nem fog menni neki xD

2012. máj. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok mint a fenti lány. Van egy kis fantázia világom és ha elegem van akkor oda menekülök.

22/L

2012. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg olyan dolgokról beszélsz, olyan dolgokra vágysz, amihez nincs reális lehetőséged.
2012. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 lila nyuszi ***** válasza:

Hányszor mondták már... :D


21/N

2012. máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

es

itt nem olyasmikre gondolok hogy hercegno leszek egy palotaban


teljesen masra

2012. máj. 5. 15:23
 7/13 A kérdező kommentje:
4*
2012. máj. 5. 15:23
 8/13 anonim ***** válasza:

Tiniként sokszor kaptam ezt másoktól,tanulás helyett is mindig a tájat néztem vagy a teremben lévő képeket...

Érdekes hogy én is elütök az átlagosan elfogadott felfogásúemberektől,ezért nem is szeretem kinyilatkozni egyes véleményeimet...

2012. máj. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én egy pozitív felfogású vidám lány vagyok.

És a nagy bölcs velem egykorú emberek szokták mondani hogy én még nem tudom milyen kegyetlen az élet azért vagyok ilyen kis naiv vidám lány, meg hogy nem tudok semmit és álomvilágban élek.

Könyörgöm ahhoz hogy valakinek jó élete legyen kell egy bizonyos felfogás... Én mindenhez pozitívan állok hozzá és tudom hogy az elvégzett munkának megjön a gyümölcse

2012. máj. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én egy nagyon pozitív hozzáállású ember(fiú,férfi) vagyok az élethez...még a legrosszabb helyzetben is próbálom a jót keresni,csinálni,nézni,tenni. Valószínű ennek is köszönhető,de az életem javarészét a zene teszi boldoggá. Viszont én utálok az álmoknak élni. SZERINTEM az álom egy olyan dolog amit elképzel az ember de nem hinné,hogy bejöhet az életben...ezért én inkább nem álmodok ,de persze szoktam elbambulni és célokat fűzni,tervezni és megtenni értük mindent. Kis vidéki srác vagyok,zongorával kezdtem az életet,a mai napig nem vagyok milliomos,de persze szeretnék jól élni és ezért el is követek mindent...nem jobban hangzik így? Vagy...imádok zenélni és 21 évesen nemzetközi remixversenyt nyertem meg ,ahol csak 1 helyzet volt...van is róla cikk,de nem nevezném meg magam mert absz. nem tartom ennél többre magam. Ugyanolyan ember vagyok én is mint bárki más. Szerintem minden emberben van valami különleges "tehetség",csak általában nem igazán élnek vele,vagy pedig nem forrja ki az ember életében magát mert szeret napról napra élni ami hót gáz. :)


23/F

2012. máj. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!