Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elegem van a pasikból!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elegem van a pasikból! Mit tegyek? 16/l

Figyelt kérdés

Még nem volt barátom, de nem is akarok, annyira megutáltatják magukat! Folyamatos zaklatásnak vagyok kitéve. Eleinte kedves bókok vannak, később részletes beszámoló arról hogy miről fantáziálnak velem kapcsolatosan! És félek is egy kicsit. Egyszer egy alak este letámadott. szerencsére tökön rúgtam és eltűntem onnan.

Nem akarok semmi testiséget, de szinte zombi módjára nyomulnak. túlságosan sokan. Az is furi, hogy pl csak 22 éves pasik nyomulnak. pont 22. az összes.

azt hiszem valami könnyű esetnek gondolnak. a külsőm miatt.

egyszer hirtelen felindultságból megkérdeztem az egyiktől, hogy emlékszik-e a Cukorfalat című film végére. ( mutogatni akarta a kukiját)

Elegem van.

Még a végén leszbikussá válok!



2012. máj. 5. 22:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
elég ha nálam van egy olló. egy rossz mozdulat, és nyissz :D
2012. máj. 5. 23:05
 12/13 anonim ***** válasza:
ne vedd őket észre, ne válaszolj nekik.
2012. máj. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Teljesen megértelek. Tényleg egy csomóan úgy viselkednek, mint a zombik. A jó srácokat nehéz megtalálni, de azért vannak sokan, hidd el. Nem is kell összeállni akárkivel. Ennyi idősen meg egyébként sem az a dolgod, hogy pasizz. Bőven ráér. Aztán majd ha kell egy, akkor tartsd nyitva a szemed, és találsz megfelelőt. Nálam is így megy ez. Amit mostanában csinálnak, az bunkóság a javából. Az, hogy elmeséli, miket fantáziál, stb, meg letámad, ez illetlenség. De vannak egy csomóan, akik ismerik az illemet és tisztelik a hölgyeket, mint pl az én barátaim. Csak sokat kell dolgozni azért, hogy megtaláld őket. Véleményem szerint azért ilyenek a mai srácok, mert nincs már katonaság. Túl sok bennük a levezetetlen energia és nem tudnak mit kezdeni vele. Akik voltak valaha katonák, azok közt is persze, van pár zakkant, de azért a legtöbben nagyon jó és tisztelettudó emberek. Nem tudom, mi lenne a megoldás, amivel a mai fiúkból is férfit lehet faragni. Valaki egyszer majdcsak rájön.
2012. máj. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!