Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magány és depi, mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magány és depi, mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim,igaz nem olyan sok.Bejövök a pasiknak is,még is annyira magányosnak érzem magam :(

Nagyon hiányzik a családom,de szó szerint ők le se ****.Ha haza akarok menni,állandóan jönnek a kifogásaikkal.Pedig csak pár napról lenne szó.Nekem ez annyira fáj,nem értem miért ilyenek.Oké,hogy van életük meg minden,de basszus bele halnának ha 3-4 napra haza mennék.Nem kis táv van köztünk,cirka 400 km.

Annyira magányosnak és elkeseredettnek érzem magam.Néha legszívesebben már meghalnék,úgy se tűnne fel senkinek ha eltűnnék.

Fogalmam sincs hogy kéne változtatnom ezen a depis korszakomon de ez napról napra csak rosszabb.Nem bírom már.


2012. máj. 6. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hol vagy most?Kollégiumban/albérletben?
2012. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És ezek a "barátok" ilyenkor hol vannak?
2012. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Albérletben lakom.
2012. máj. 6. 18:37
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem írhatsz privit ha van kedved!

25N

2012. máj. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, ha gondolod. 24/L
2012. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ASOT ***** válasza:

noss...

1. Nincs párod nem találtál arra méltót

2. vannak barátaid , de olyan mintha nem is lennének, szóval inkább haverok, a "barátok" segítenének és figyelnének rád!

3. a családnak nem vagy a szeme fénye

4. teljesen egyedül vagy se barátok se pasi, nincs senki akihez igazából fordulhatnál bármi gondoddal. nincs senki akivel igazán meg tudnád beszélni! (ha lenne most nem tettél volna itt fel kérdést)

---------------------------------

szóval...

1. miért nincs pasid, neked nem tetszenek, vagy nem szimpatikusak, vagy agyilag hülyék?

2. ami fontos kérdés, hogy miért nem érdekled a családodat? utálnak valamiért? volt anno valami összetűzés?

2012. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6-os-nak:

Melóm van!

Jelenleg válófélben vagyok!S van 1 úriember aki bejön,de míg válófélben vagyok,nem fogok pasizni.Valahogy erkölcsileg nem lenne helyes.

Szüleimmel kis korom óta nem fényes a kapcsolatom.Úgy kezeltek mintha nem is lennék a gyerekük.Az okát nem tudom,miért van ez így.Hiába is próbáltam/próbálom megbeszélni,állandóan terel.

2012. máj. 6. 19:48
 8/11 ASOT ***** válasza:

Ezt az erkölcsi dolgot felejtsd el! Nem a 18. században élünk! ÉS válás miatt nem kell várnod semmi ilyenre! Megint csak ellöksz magadtól dolgokat.


ÉS így albérlet mellett h egyedül vagy, jut másra is marad még pénz valami elmenetelre vagy h valami ruhát vegyél kikapcsolódj??


Egyébként menj el egy nagyobb áruházba, vagy hipermarketbe sétálgass veygél 1-2 dolgot és figyeld meg az embereket vannak akik mosolyognak boldogok vannak akik csak szenvednek a páruk mellett...és ott ismerkedni is lehet..főleg egy nőnek!


Igazából akkor nincs kire támaszkodnod?

2012. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kisfiammal vagyunk ketten.Nehezen de kijövünk a fizumból,sosem nélkülöz semmit.

Szórakozni?Kb 1 éve nem voltam.Nincs aki a fiamra vigyázzon.

Támaszkodni csak magamra tudtam mióta az eszem tudom.Meg 1 személyre tudtam,de ő sincs már köztünk sajnos :(

2012. máj. 6. 19:59
 10/11 ASOT ***** válasza:

B@ssza meg!

Ez akkor elég sz@r! bocs h ezt mondom!


Akkor a gyermeked van , és ő az akire koncentrálni kell, csak az a baj h bajban nem támaszkodhatsz rá.

ÉS baj az van.


Jelenleg a te helyzetedben, mivel a barátok nem igen olyanok akik vigyáznának a gyerkőcre így elmenni szórakozni nem tudsz...

Szóval marad a munkahely és a helyi bevásárlóhelyek..

De az a baj h szerintem annyira magadba vagy zuhanva h észre se vennéd ha valakinek tetszenél...

vagy olyannak tetszenél aki viszont egy káosz...


Én csak azt tudom mondani h akkor menj el a gyermekeddel ahová csak tudsz, állatkertek, gyerekbazárok vidámpark parkokba, sétálni , ilyen helyekre....és kegyetlen leszek, közben várhatod a csodát h rádtalál "ő"


Persze nem árt ha közben a napi gondok mellett és amellett h estére kivagy, amellett magadra is odafigyelj h külsőre ne hanyagold el magad, nem kell 20.000 ft os szoknya...

2012. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!