Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, van erre valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Picur84 kérdése:

Mit tegyek, van erre valami megoldás?

Figyelt kérdés
28 múltam,házas vagyok és van 1 gyönyörű kislányom.A férjemmel jó a kapcsolatom csak szülés óta nincs orgazmusom vele.Hiába próbáltunk mindent,nekem nem jön össze a dolog!Másfél éve a munkahelyemen megismerkedtem 1 helyes negyvenes férfival,akivel nagyon sokat beszélgettünk.Néhány napja megcsókolt és nem löktem el.Vonzódom hozzá,de nem akarom bántani a férjem azzal hogy megcsalom,viszont rettenetesen vágyom már az orgazmusra!Ez a férfi olyan típusú akivel megkapnám azt amit szeretnék!Mit tegyek???

2012. ápr. 24. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az orgazmus vele sem biztos...
2012. ápr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Próbáltad már masztizással? Mi a garancia, hogy a másiktól megkapnád amit szeretnél? Így a végén két partner közül egy sem lesz.
2012. ápr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hozd otthon helyre a problémát.

Szülés óta nincs? Kicsi még a gyerek? Akkor lehet kimerültségtől, ha éjszaka fel kell kelned hozzá.

Magadnak sem tudsz orgazmust csinálni?

Gondolom, hogy nem magadnak akarsz, de így sem működik?

Honnan veszed, hogy a 40-es férfitől megkapod amit szeretnél? Gondolod vele működne, ha a férjeddel nem?

Valamit másként csinál a férjed amitől, most neked nem jön össze? Megfelelő védekezés hiánya, is visszavehet a hangulatból.

Vagy bármi zavaró körülmény.

2012. ápr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmiképp se csald meg a férjed, az orgazmus bőven nem ér ennyit, és egyébként sem garantált, hogy a másikkal átélnéd, csak maradna a bűntudat.
2012. ápr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hogy függ össze az orgazmus és a megcsalás?
2012. ápr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted nem csaltad meg már azzal is h visszacsókoltál??? Honnan tudod h ezzel a férfivel lenne orgazmusod? Rá van írva a homlokára h "velem az orgazmus garantált"?

Mit tegyél? Nézz tükörbe és ha szereted a férjed akkor beszéld meg vele a gondokat. Maszturbálj, de ha úgy sem lesz orgazmusod akkor az új pasival sem.

Miért kell egyszerre más farok után nézni ha otthon valami galiba van?!

2012. ápr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok marhaságot tudnak az emberek kitalálni és feltenni ide kérdésnek - ebből is versenyt csinálni. Nagyon remélem, hogy most is erről van szó - mert nagyon kiborító, ha VALÓS a problémád!


1, Ha van egy gyönyörű kislányod, akkor családod van - ők az elsők!

2, Ha jó kapcsolatban vagy a férjeddel és meg sem akarod bántani egy megcsalással (a csókkal már megszegted), akkor nem lenne egyszerűbb leülni vele megbeszélni?

3, Mióta lett ennyire fontos az orgazmusod? Ha nem volt-ha volt akkor is a kettes pont. VAGY beszéld meg a pároddal, VAGY gyakorolj manuálisan.

4, Fel sem tűnhetne egy férfi a munkahelyeden, ha boldog és kiegyensúlyozott a kapcsolatod.

5, Ezzel a kérdéssel nagyon sok mindent elárultál nem csak magadról, de a mai felfogásról is. Ha bajod van, söpörd a szőnyeg alá, tedd fel vadidegeneknek kérdésnek, csald meg a párod és szeress bele másba, mert ez a normális?!

Hát nem...

Vagy rossz a kapcsolatod a férjeddel - ezért sem beszéled meg vele a szitut. (nem mentség, hogy frigid vagyok, mert JÓBAN-ROSSZBAN...stb ismerős?) Ha nem jó a kapcsolatotok, akkor meg mindegy is, mert nem kívánod meg és csak kötelező párosodásból fekszel le vele. Ennyi erővel nem is kell a tapasztalt 40-es, elég egy 18 éves gőzgép, az is helyre tudna tenni!

Tehát a következtetés:

1, ŐSZINTE NYÍLT BESZÉLGETÉS - GYAKORLÁS (magaddal és vele)

2, ŐSZINTE NYÍLT BESZÉLGETÉS - BEVALLANI A MEGCSALÁST - ELVÁLNI ÉS ÉLVEZNI A SZINGLI ANYUKA SZEREPÉT!

2012. ápr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Meg akarod csalni a férjed tedd meg. Én nem ítéllek el. De egy dolgot soha ne tegyél! Ne kezdj ki kollégával. Annyi másik pasival is elmehetsz. A többi okosságot meg leírták előttem!
2012. ápr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi paraszt emberek vannak, egyből csalnád a férjed, legyél magadra büszke, ha ez a történet igaz.

Szülés előtt volt orgazmusod?

Akkor valszeg annyira kitágultál, hogy egy nyerges billenccsel kocc nélkül meg lehetne ott fordulni, de ez nem a férjed hibája.

2012. ápr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Négy éve szültem és azóta nincs orgazmusom!:-(

Párommal már mindent átbeszéltünk,próbálkoztunk de semmi eredménye.a maszturbálást pedig nagyon unom!Nem azt kértem h elítéljetek,hanem azt,hogy adjatok tanácsot hogy miként oldhatnám meg ezt a helyzetet!A megcsalás nem megoldás én is tudom,de mi van ha a páromban van a hiba és nem bennem?????

2012. ápr. 25. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!