Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek, hogy mostanában egy csomó ilyen kérdés van:"Gáz h még szűz vagyok 14-15évesen? "stb. Vajon miért?

Figyelt kérdés

Én is 14/L vagyok,és csak csodálkozom,hogy ennyi fiatal kérdezi h gáz-e ez meg az..:S Pedig szerintem egyáltalán nem gáz,sőt,szerintem ez normális,mert még bőven lesz időnk a csókolózásra,a szexre és mi egy másra...Vajon miért gondolják ezt a fiatalok,hogy talán gáz,pedig egyáltalán nem...És minden ilyen kérdésnél az a válasz 99%-ban az a válasz,hogy ez teljesen normális,nem gáz,sőt,inkább az ellentettje a gáz..

Akkor miért kell állandóan ilyen kérdést kiírni?Ezek egyáltalán nem gáz,majd ha jön az igazi szerelem akkor lesz csók,szex meg minden...

14/L


2009. jún. 24. 15:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

De gáz, mert igazából, csak egy elkorcsosult nemzedék lesz, aki csak nagynak akar tűnni, és csinálja mielőtt felnőne hozzá... Gáz... Nekem senki ne akarja bemesélni, hogy egy 14 éves lánynak normális ha rendszeres nemi élete van... Nem vagyok idős, de amikor 7.-es voltam, hacsak megfogtuk a lányok melleit, már meg akatrtak minket ölni, nemhogy sexelni! Csak mostmár megy a MTV meg a többi marhaság és mindenhol azt látják, hogy milyen menő ha valaki orrba szájba nyomja.. Később meg hallgathatják mások, hogy juj mekkora kis ribi volt, és az már nekik is szégyen.

P87

2009. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%
Én meg azt vettem észre, hogy mostanában egyre több ember ír ki ilyen kérdést. Ez nektek azért jó, hogy növelje az egótokat, begyűjtsetek pár elismerést, vagy mi? Baromira nem értem. Oké, engem is zavarnak ezek a kérdések, és én sem csináltam ezt 14-15 éves koromban, de nem írkáltam ki ilyen kérdéseket, meg nem hangoztattam, hogy mennyire érett gondolkodású vagyok, és egyebek. Most leszek 17, és nem vagyok szűz, de másfél éve vagyok a barátommal, és nagyon nem tervezzük egyelőre a különválást. Nem szégyellem, hogy ennyi idősen odaajándékoztam neki, és a szüleim is úgy gondolták, hogy nem kell tiltaniuk, szeretik, becsülik, mert dolgos, rendes fiú. De mindegy, ez mellékes, csak nagyon nem értem ezeket a kérdéseket. Légyszíves magyarázd el a kérdés kiírásának az okát, mert TÉNYLEG érdekelne mostmár. Üdv!
2009. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a véleményeket!

Utolsó válaszolónak:kérdésem kiírásának oka,igen egyszerű.Na vajon mi lehet?Az hogy olvassam,hogy igen,milyen igazam van és milyen jó,hogy én nem ilyen vagyok,ezáltal növeljem az egómat.Ergo hogy egy kis beképzelt,egoista legyek?Nem,azért írtam ki a kérdést,mert kíváncsi voltam/vagyok,ki mit gondol erről a témáról...:)


A többieknek pedig tényleg köszönöm,hogy leírtátok a véleményeteket!:D

2009. jún. 24. 18:48
 14/16 anonim ***** válasza:
76%
Én is leírtam a véleményemet, csak az neked nem tetszett. :) De akkor én is megsimogatom a buksidat, hogy naaagyon ügyes vagy, hogy nem k*rvulsz. Csak sajnos az lenne az alapvető, hogy ez a normális, ergo ezért nem jár szerintem dícséret, sokkal inkább a k*rvulásért letolás.
2009. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
60%

nem olvasom végig a válaszokat bocs, csak írok :D


15 vok.. tudod miért érdekel ez egyre több fiatalt? mert olyan a társaságuk..

nekem is.. a társaságomban.. kb 4/5 -e.. talán 9/10 sem szűz.. és ált. max 17 évesek.. de inkább 15-16 az átlag..

mindenki folyamatosan b**zik.. és rosz érzés, ha te nem tudsz róla beszélni..

15 évesen ált. mindenki rég átesett az 1. csókon.. ha csak kiváncsiságból volt 10 évesen akkor is.. hát én nem.. szar érzés mikor kérdezik.. "csókolóztál már".. és ha azt mondom nem kiröhögnek... ha igen megkérdezik kivel. mikor.. akkor kamuzok vmit :D

meg őszintén.. 15 évesen már szeretnék egy barátnőt... szeretkezni.. smárolni stb.. ha körbenézel.. ez már 13 évesen elkezdődik a mai fitalakonál, csak akkor még csak kezdet.. 15 éves korukra bontakozik ki idáig...


na röviden ennyit...

2009. jún. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

de az nem hiszem hogy normális,hogy egy 13éves megkérdezi,hogy ő már nagyon szeretne lefeküdni a barátjával,de még nem menstruál.Ez probléma-e??(ez nem ezen az oldalon volt,hanem a www.neon.hu-n...

Jó 13 évesen már gondoltam rá én is,hogy milyen jó lenne ha lenne valaki,aki szeretne stb...de nem az h rögtön szexeljek...

2009. jún. 25. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!