Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk holnap a lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk holnap a lánnyal?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy holnap átjön hozzám már egy régóta kiszemelt lány akivel ismerkedek. Egyébként csak azért jönne hogy kicsit kikapcsoljon és megszabaduljon az otthoni levegőtől mert mostanában veszekszenek a szülei ő meg pihenni akar az érettségi előtt. Még nem járunk együtt, de nagyon úgy néz ki hogy fogunk. Azt kikötötte hogy sehová nem akar menni holnap, érettségi után jönne át és kora este menne haza vagyis én fogom hazavinni :) Nekem szabadnapom lesz 2 napig így itthon vagyok egész nap. Valami ötlet hogy mivel töltsük el az időt?:D Szex még nem jöhet szóba, bár jó lenne :D 20/F és 19/L

#lány #itthonlét.
2012. máj. 7. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Áh, az orál nem is igazi szex... :D
2012. máj. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nevettesd meg, aztán csókold meg, mondd hogy ezt nem szabad és folytasd aztán kiderül mi jöhet szóba..
2012. máj. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Film, csendes zene mellett beszélgetés.
2012. máj. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gondolom azért nem akar otthon lenni, mert tanulni akar és mivel veszekszenek a szülei otthon nem tud..
2012. máj. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vágjatok disznót, még ilyen kérdést...
2012. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább segíts Neki tanulni..
2012. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Basszátok el az idő..
2012. máj. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tejben vajban fürösszed

így a csaj puhább lesz

később ha letepered

a nemet mondása lehetetlen

2012. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!