Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van annyi kérdés arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi kérdés arról, hogy vannak-e még hűséges lányok?

Figyelt kérdés

Én úgy hallottam, hogy amennyiben egy kapcsolat rendben van, akkor egy lány sosem lép félre. Ha pedig nincs rendben, akkor eleve kár is olyan kapcsolatban élni.

Szóval, ha ez a helyzet, akkor miért van ez a sok hülye kérdés? A srácoknak tudniuk kellene, hogy normális kapcsolat esetén soha nem csalják meg őket.



2012. máj. 8. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Van igazság benne, DE! Ha nem működik a kapcsolat, ki kell lépni belőle. Azt kell mondani, sajnálom, ez meg ez nem működik, szakítsunk. Nem máshoz menni, miközben palid van. Ne haragudj, de a kérdésedből úgy tűnik, mintha Te védenéd akarnád a csalfa lányokat. Holott megcsalni a másikat nagyon csúnya dolog. Még egyszer mondom, ha nem megy, szakítani kell.
2012. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mind hűséges, amíg nem találnak valaki mást, aztán ahhoz is hűségesek, amíg...
2012. máj. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Félreértések elkerülése végett, én férfi vagyok és nem védem őket.

arra akartam célozni, hogy a hivatalos verzió szerint egy rendben működő kapcsolatnál a nő nem megy félre. Namármost, ha mindent megtettem a kapcsolatért, akkor biztos lehetek a csaj hozzám való hűségében. ehhez képest mégis tele van az oldal ilyen kérdésekkel. Mégsem lennének olyan hűek a lányok, mint ahogy azt írják róluk?

2012. máj. 8. 12:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Sok idióta nő van (írom ezt nőként). Némelyiknek nem felel meg, amit kap és ahelyett, hogy megbeszélné a másikkal, félredug. De ugyanez a helyzet a férfiakkal is. Ugyanúgy vannak hülyék, akiknek nem elég, ha a nő mindent megtesz...

A kérdések, amikről te beszélsz pedig elkeseredett, csalódott, reményvesztett, némely esetben életképtelen pasiktól származnak.

2012. máj. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Ez a hivatalos verzió, amiről írsz, egyszerűen nem fedi a valóságot. Saját bevallása szerint mindenki szerető és odaadó és hűséges partner, a valóságban ez a legritkább esetben van így.
2012. máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az itteni srácok idióták, kitalálnak mindent, hogy lejárassák a nőket, bár minek, azt nem tudom, talán melegek is így akarnak párt találni?
2012. máj. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem akarja lejáratni a nőket. Megteszik azt ő maguk.
2012. máj. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hatodik: Ezt kikérem magamnak. Más: Az a baj, hogy itt az oldalon millió esetből csak azzal 15-20 esettel találkozunk, ahol a lány/pali nem volt hűséges, ahol valami tönkre ment. A maradék százezer esettel, ahol minden tökéletesen működik, azzal nem. Tehát ebből az oldalból nem lehet következtetéseket levonni. Másik példa: A fogorvosom azt hiszi, mindig fáj a fogam. Ő évente 365 napból mindig csak azon az egy napon lát, mikor fáj. Mikor nem fáj, akkor nem lát.
2012. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!