Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszéljem meg vele vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljem meg vele vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

Volt egy srác J. akivel már több mint egy éve ismerjük egymást. Eleinte még csak haveri szinten mozgott a dolog aztán egy idő után többet kezdtem érezni iránta. Én ezt tudtára is adtam kb. 5 hónap után és úgy tűnt, hogy talán lehet majd valami a dologból. Jól elvoltunk pizzázni mentünk, vattacukrot csinált nekem, a nyáron voltam náluk ott filmet néztünk. A sulim elő is feljött és megvárt. Egyszóval tök jól elvoltunk és ez már nem csak egy szimpla barátság volt. Legalább is úgy tűnt, mert egy idő után kezdett ez a barátság megromlani köztünk. Egyszer csak azt vettem észre, hogy egyre kevesebbet beszélünk már nincs téma nem érdeklődik irántam egyáltalán. Nem sokára összejöttem egy fiúval N. vele azóta is együtt vagyunk. Miután összejöttem N-el már csak visszahallottam, hogy a hátam mögött J miket mondd rólam. Olyanokat, hogy én azzal kavarok akivel akarok egyszóval leribancozott, mert neki minden 2. lány ribanc meg k.rva. Meg hogy én milyen bunkó vagyok mikor nem szólok hozzá holott ez fordítva volt. Legutóbb pedig azt mondta barátnőmnek, hogy ő egyáltalán nem féltékeny meg hogy sose voltam az esete úgysem járt volna velem. De ő ezt nekem sose mondta meg. Valahol mindig sejtettem hogy kettőnk kapcsolatából nem lesz járás.

Az lenne a kérdésem, hogy odamenjek e hozzá és beszéljem meg vele a dolgokat, vagy hagyjam a fenébe mert már amúgy sem kell hogy érdekeljen? (én már régen letettem arról hogy vele járjak)


2012. máj. 8. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Ebben a sorrendben:

Beszéld meg vele és ha nem jössz ki jól a dologból akkor hagyd a fenébe.

2012. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!