Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Középiskolás vagyok, nem vagyok nagy bulizós, egy kicsit visszahúzódóbb vagyok az átlagnál. A barátaimmal jól eltudok beszélgetni, de a lányokkal már nem annyira...

Szóval az a lényeg hogy elmentem egy ilyen fizika előadásra és ott találkoztam egy lánnyal, aki nekem nagyon tetszik, mivel nem ismertem ( és ahogy emlitettem a lányokkal való gondomat) nem szólitottam meg, nem is tudtam úgy hirtelen miről beszéljek vele. Na akkor lement az előadás, amit nem is igazán figyeltem. Amikor mentem haza komolyan mondom majdnem megállt a szívem, mert kiderült ugyan azzal a busszal járunk haza. Na ez kb 1 hete volt és azóta megtudtam róla egy két dolgot (a nevét és hogy annyi éves amennyi én) egy héten 2x megyünk ugyanazzal a busszal és 2 napja elég érdekes dolog történt: ő leült x helyre én meg vele szembe pont (akkor még nem tudtam hogy velem szemben ül) na amikor észrevettem akkor ránéztem és utána láttam hogy ő is kb fél percente rám néz egy pillre (én is rá)

Na ez szerintek jelent valamit vagy csak én képzelem be? (vagy hülyének néz hogy ránézek)

Segítsetek pls!


2012. máj. 8. 22:42
 1/8 A kérdező kommentje:

És ha jelent valamit mit kéne tennem?

Most gondoljatok bele, odamegyek hozzá, alig ismerem, miről beszéljek róla? Neki nem hiszem hogy nagyon tetszene az olyan szöveg hogy szia cica van gazdád? meg én sem szeretem az ilyet sőt egyenesen gyűlölöm...

Azóta nem birom őt kiverni a fejemből. :(

2012. máj. 8. 22:45
 2/8 anonim ***** válasza:

ez aranyos :) szerintem egyszer ülj le mellé a buszon aztán szólitsd meg és akkor elkezdetek beszélgetni aztán onnan alakul tovább :)

15/L

2012. máj. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszel neki. Szemezzél vele és/vagy szólítsd meg őt. Engem is érdekelnének tanácsok, hogy ilyen helyzetben mit érdemes csinálni. Én később azt tenném, hogy beszélgetnék vele az iskoláról, hobbijáról stb. De az nagyon érdekel, hogy ezelőtt mi van, tehát egyáltalán hogyan szólítanám meg. Egy olyan szöveggel, mint a "Szia cica, van gazdád?", egy életre elásod magad előtte. Értelmes lány az ilyet alapból elutasítja.
2012. máj. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi mindkettőtöknek :)

Igen én is így gondolom, undoritónak tartom az ilyen szövegeket..

De mint írtam a lányoknál nem tudom magam úgy elengedni, van egy másik lány akivel sokat jártam gyalog haza (de vele is sok volt az olyan rövidzárlat amikor nem jutott eszembe semmi hogy miről kéne vele beszélni és akkor az a csend.. az szörnyű.

Szóval tegyük fel leülök mellé, és akkor miről beszéljek vele, hogyan kezdjem el? Ötletem sincs.. :(

Már olyanra is gondoltam hogy miután leszálltunk a buszról odamegyek hozzá és megkérdezem hogy ne segítsek-e vinni a táskáját vagy vmi ilyesmi (aztán meg tolvajnak nézne..)

Szóval fogalmam sincs mit csináljak..

2012. máj. 8. 23:05
 5/8 anonim ***** válasza:

1-ő vagyok : velem is van ilyen de én sem tudom hogy mit jelenthet :) mi is szoktunk egymásra nézni egy sráccal és többször is van hogy kb 1 percig bámul engem aztán ránézek de ö néz tovább én meg elfordulok .. :) szerintem tényleg menj oda hozzá aztán elöször kérdezd meg hogy melyik suliba jár ? szerintem a többi az jön majd magától :) vagyis én is ismerkedtem már igy és utána minden jön magátol hidd el :)

sok sikert és ne izgulj ! :)

2012. máj. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

őő, Amúgy ugyanabba a suliba járunk, de elég nagy iskola (egy évfolyamon belül nagyon sok osztály van és ő másik épületrészlegben is van asszem)

Egyszerűen nem tudom magam elképzelni hogy odamegyek és elkezdek vele beszélgetni csak úgy valamiről, főleg

úgy nem ha még a lány osztálytársammal (akivel mint írtam néha gyalog jöttem haza) sem tudok 20 percen át beszélgetni...

már sok témára gondoltam és kb egy-két útnyi simán van, de ha komolyan gondolom akkor nem lehet az hogy egyszer csak ülünk egymás mellett vmikor meg beszélünk.. bár lehet hogy egy idő után el tudnám magam engedni mellette.

Nincs mese meg kell próbálni, csak bátorság az nincs elég, meg félek hogy örökre elszúrom egy hülyeséggel..

2012. máj. 8. 23:22
 7/8 anonim ***** válasza:
igen ide bizony bátorságra van szükség máshogy nem fog menni ! de azért hajrá ! :)
2012. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Azonban, ha nem teszed meg, bánni fogod. És idézném Yoda mestert: "Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!" Egyébként mintha teljesen magamat látnám. Én is ilyen vagyok, azonban nálam a tudás kimerül annyiban, hogy "Szia!". De ezután mi van, azt nem tudom (gondolom beszélgetni kellene, de miről?). Ez az egyik indoka annak, amiért még egy lányhoz sem mentem oda (kivéve a helyesírási versenyen, de ott adta magát a helyzet; mondjuk akkor elég jókat beszélgettem).
2012. máj. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!