Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tud írni manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud írni manapság a fiúk/lányok nagy része? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
annyira kiábrándító, ha elkezdek írni egy helyes lánnyal, és látom, hogy nem olyan hibákat vét, mint mikor valaki félreüt egy billentyűt (értelmiségi szintjére utal). Felőlem rövidítsen, vagy használjon szleng-et, tájszólást akár...,de mikor egyszerűen nem tudja leírni a szót, mert nem tudja mi a szótő...auuu, az fáj...skype, fb, msn stb...irritál az "ún" rajos szöveg. Egyik legdurvább a: rólam - "rollam"
2012. márc. 14. 16:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem is irritál, de ez van. Nem az órára figyelnek, hülyülnek, nem tanulnak... és ez csak egyre rosszabb lesz!
2012. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Talán ez a menő, és mi vagyunk elmaradva. Vagy ki tudja, lehet tényleg nincs eszük. :D
2012. márc. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Diavolino44 ***** válasza:

Erdekes kerdes!

A nyelv szerintem egy nagyon gyorsan valtozo ismeretanyag. S ha olvasaol egy par szav eves szoveget akkor azis furcsanak tunik. A vilag iszonyatos sebesseggel gyorsul ehhez alkalmazkodik a nyelv. Egyszeruen a tradicionalis dolgok hive vagy, amugy enis. :)

2012. márc. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
azért, mert senki nem nézi h neten az egyik ismerősöddel ha beszélgetsz az nyelvtanilag helyes vagy nem. megérti és kész. én tudok helyesen írni, de mivel túl sokat gépelek, ezért nem pazarlom az energiám arra, hogy oda is figyeljek rá, főleg ha csak beszélgetek valakivel
2012. márc. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tudjátok ezek az új generációk már mondjuk úgy semmibe veszik a szép helyesírást és amit nem tudnak normálisan leírni azt leírják kiejtés alapján ami néha hatalmas hiba és csak fogom a fejem, hogy mégis vajon mit akarhat... :S. Ez van sajnos.
2012. márc. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszöntem az értelmes hozzászólásokat, örülök, hogy vannak még hozzám hasonló emberek!
2012. márc. 14. 16:52
 7/15 anonim ***** válasza:
Köszönhetjük a csodálatos kétszintű érettséginek, ahol nem lehet megbukni helyesírásból. Így az egész helyesírás tanítás lent van a béke segge alatt. Max 30 hibapont lehet helyesírási hibából, többet nem lehet adni, aki egyáltalán nem tud helyesen írni, az is átmegy helyesírásból. -.-
2012. márc. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én tudok írni, és erre büszke is vagyok. Valószínűleg a többség azért nem tud írni, amiért a VV-nak, és társainak van nézőközönsége. Túl sok a tanulatlan gyökér az országban.
2012. márc. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mert (idézem) "minek írjak helyesen" (persze ez is tele hibával :D). A nyelvtanunk nagyrészt egy teljesen logikusan felépített rendszer, aminek a lényege egymás megértése. Hiába értem én meg, ha azt írja, hogy "rollam", de ha engedjük, hogy legálisan így írják, csak tovább rontják, és eljutunk arra a szintre, hogy már nem értjük egymást. Ahogy egyesek már most is eljutottak arra...
2012. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Na meg nem csak a helyesírás a gond, hanem a kifejezésmód. Vagy külön írják a toldalékokat (suli ba), vagy nem is írnak, csak teszik egymás mögé a szavakat, mint az ősemberek (pl. egy mostani kérdés "anál szex mit fogok érezni?". Mondatvégi írásjelek sincsenek néha, vagy rosszak, a központozásról meg ne is beszéljünk... (a két férfi közül, melyik jön be)[ide nem kell vessző]. A szövegértés is rettentő nagy probléma, nem mindig sikerül a következtetések irányát megérteni egy összetett mondatban, a kedvencem meg az, amikor hiába írják le előtte hatvanan ugyanazt a hülyeséget, csak odaírja hatvanegyediknek, 0 plusz információtartalommal (:

Ez mind a butaság jele.

2012. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!