Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Segítségre van szükségem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Segítségre van szükségem. Légyszi, valaki?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátom. Iszonyú ideges vagyok miatta!

Viszont: nem dohányzom kerek 10 napja. És most karnyújtásnyira vagyok tőle. Valahogy segítsetek, hogy ne tegyem.. És hogy ne hívjam fel a barátom.. Légyszi, figyelemelterelés! Mit csináljak?



2012. máj. 9. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
gyorsan feküdj le aludni
2012. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ekzdj el tornázni, menj sétálni, énekelj, fözz vacsorát a családnak, foglald el magad.

HA eddig kibirtad a 10 napot, akkor ne add fel, gondolj arra, hogy ha már 10 napot végigszenvedtél, akkor legalább ne legyen hiába.

2012. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Megcsinálhatnád két házi feladatomat:D
2012. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja, 28 éves vagyok, és egy 8 éves kapcsolatnak lett vége. Csak, hogy érezzétek a dolog súlyát.. :(
2012. máj. 9. 21:42
 5/13 anonim ***** válasza:

Remek a 10 nap, csak így tovább!

Koncentrálj a hapsi negatívumaira és arra, hogy te mennyire jó vagy. Nincs szükséged pótszerre, annyit nem ér az egész, viszont valahol vár rád valaki, és ez a lényeg!

2012. máj. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnos aludni biztos nem tudok.. Ma már voltam edzeni, alig érzem a karom, egy hasizomra sem tudnám rávenni magam. A hízás elkerülése miatt rengeteget edzek azóta. Viszont sokat is eszem. A másik, amit most nem kéne tenni így este: jól bekajálni.. Valahogy ki kéne üssem az agyam..
2012. máj. 9. 21:44
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy bajból ne csinálj kettőt!

1: szakítottatok

2: visszaszoknál a cigire?

2012. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyetlenegyszer, ma este vigasztald meg magad alaposan jobbnál jobb kajákkal!
2012. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Otthon lévő összes bagót darabokra törni, vécén lehúzni. Barátról az összes negatív emléket felidézni.
2012. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elszívnék egy cigit! De ha ez megnyugtat,helyetted is most rágyújtok!

(amúgy menj el futni egyet most,tedd be az mp3-at a füledbe!)

2012. máj. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!