Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú néz engem (mellesle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú néz engem (mellesleg tetszik nekem nagyon. ) akkor azt miért csinálja?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú néz engem (mellesleg tetszik nekem nagyon..) akkor azt miért csinálja?

Mert én is tetszem neki vagy mert annyira gáz vagyok? Milyen jelnek vegyem ezt?


2012. máj. 11. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
tetszel neki:)
2012. máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én akkor nézek egy lányt,ha tetszik nekem, pláne ha sejtem,h én is bejövök neki,akkor még jobban nézem. Ha nem tetszik,vagy annyira gáz,akkor rá se nézek,még a szemébe se nézek bele,mert annyira gáz.
2012. máj. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom,én nyitott szemmel járok.Tehát attól hogy rápillantok valakire az még nem jelent semmit.Ha sokat nézek valakit akkor az érdeklődést jelent.De ez nem feltétlen szexuális érdeklődést jelent.
2012. máj. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!