Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most minek vegyem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit mondhatni látásból ismerek-ritkán beszélünk csak, és akkor is semlegesek a témák-tegnap arra ment amerre én, természetesen a haverjaival(ilyenkor nem szokott köszönni... így én sem) A haverjai direkt elkezdték mondani a nevét hangosan, meg hallottam, hogy kibeszélnek... Nos, szerintem így a kisfiúk szokták csak kibeszélni a lányokat.. de kíváncsi vagyok mások véleményére is.

Üdv: 16/L (a fiú is 16 éves)



2012. máj. 11. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon óvodások még, egyetértek veled. Talán pár múlva jó pasi lesz.
2012. máj. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
pár év múlva*
2012. máj. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, egyébként bejön a srác így külsőleg, csak ez az eset eléggé rosszul esett, és nem tudom hogy ezt most mire véljem, bejövök neki és azért piszkálnak? Vagy pont az ellentétje miatt?
2012. máj. 11. 23:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért piszkálnak, mert az emberek különböző helyzetekben (szerepekben) máshogy viselkednek.

Amikor veled van, valamennyire hozzád igazítja a szerepét, jellemét, ilyesmit. Amikor a haverjaival, akkor hozzájuk, amikor az anyjával, akkor meg egy harmadik módon.

Ezért van az, ha egy ilyen laza gyereket jól lecsesz az apja vagy az anyja, akkor fülét-farkát behúzza, de a haverjai között meg azt mondja, hogy hogy leoltana bárkit.

2012. máj. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jajj hát persze , h óvodásan viselkednek és ezt most egy nagyon csúnya általánosítás fogja követni.A 16 éves fiúk többsége(!) ezt így csinálja.Teljesen nyilvánvaló , h a fiúnak nagyon is bejössz de egyedül nem merne kezdeményezni, ezért segítségül hívta a barátait(nos igen a fiúknál még működik az ilyesmi), h észre vedd , h nagyon is foglalkozik veled.A probléma csak abból áll, h azzal nem számoltak , h neked ezzel a kis bubekodat csúnyán összezavarják.Amennyiben neked is tetszik a fiú(márpedig én itt egy igent sejtek)akkor írj rá facen , h a múltkor hallottad , h a barátaival rólad beszélt:)(a smiley fontos különben nem egészen azt a hatást éred el amit akarsz)Kérdezd meg , h miért is mit (szintén smiley) Na meg persze az egészet köszönéssel illetve smileyval kezdd .Különben meg fog ijedni , h valami rosszat csinált és a fiúk nem szoktak rögtön előhozakodni az igazsággal(ez a nem túl fejlett érzelmi intelligenciának köszönhető, pláne 16 évesen) .Tehát valószínűleg elkezdene magyarázkodni meg hülye kifogásokat keresni.Persze, ha az utasításokat követed még úgy is előfordulhat.De jóval kevesebb eséllyel.Bátorság szerintem ebből még járás is lehet! A lényeg , h mosolyogj mint "facen" mint akkor ha majd esetleg egyszer randizni hív!:)
2012. máj. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Utolsó: köszi nagyon! :)
2012. máj. 12. 14:32
 7/10 anonim ***** válasza:
:)) igazán nincs mit!
2012. máj. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De az hogy lehet, hogy el meri mondani a barátainak? Vagy a fiúk nem szégyenlik az ilyesmit?
2012. máj. 12. 15:35
 9/10 anonim ***** válasza:
egymást közt nem hinném:)
2012. máj. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hm, érdekes, mivel nem én vagyok az a tipikus népszerű csaj a városban... Neki meg sok barátja van, sikeres, stb.
2012. máj. 12. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!