Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, (főleg anyák) mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők, (főleg anyák) mit szólnátok, ha az addig "jókislánynak" hitt lányotok szobájában egy vibrátort találnátok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 12. 12:48
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Egy barátnőm lánya,16 éves.Nem fejtette ki,hogy találta,de eléggé le volt döbbenve
2012. máj. 12. 13:11
 12/45 anonim ***** válasza:
43%
én elmondanám neki ezt amit előtted írtam.:)
2012. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
95%
Ez az élet rendje,de jól írták az előttem szólók lehet ennél rosszabb helyzet is.
2012. máj. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
89%

16 évesnél teljesen normális, tombolnak a hormonok. Inkább egy vibri a szekrényben, mint minden szombaton másik pasi.

Én nem csinálnék belőle ügyet.

2012. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
98%
Hát azt ne csináld ,amit az én anyám tett velem 16 évesen. Megtalálta, és úgy hogy ott volt apum, bátyám és nővérem hangosan beközölte, hogy ezt találta és így meg úgy. Azóta (6 éve) gondolom azt a saját anyámról, hogy egy megbízhatatlan boszorkány. Gyereked vagy sem, akkor is van magánélete. Fogadd el.
2012. máj. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
93%
Szégyellném magam, amiért a lányom holmija között turkálok. Egyébként teljesen normális, hadd használja.
2012. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
95%
Ú hát először is megtartanám magamnak a titkot, nem rohannék a barátnőmhöz vele, hogy na a lányom vibrátorral masztizik képzeld. Szegény lány.. Fura egy barátnőd van.
2012. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
Tőlem kért tanácsot,hogy mit tegyen,de èn mèg nem voltam hasonló helyzetben,ezèrt írtam ki ide
2012. máj. 12. 13:41
 19/45 A kérdező kommentje:
De köszönöm a válaszokat
2012. máj. 12. 13:42
 20/45 anonim ***** válasza:
93%

15.én pont így voltam a sikosítóval.Mostoha anyám találta meg a szekrényem legmélyén(ugye felmerül a kérdés,hogy mégis mit keresett ott,miért kell kutakodni?!)majd rákérdezett az apám és a tesóim előtt,sőt barátom is ott volt,állati kellemes téma egy családi reggeli közben...

Szóval én semmit sem szólnék,nincs ebben semmi rossz.Vannak szükségletei neki is,és mint írták is,akkor lenne oka pánikolni,ha mondjuk egy pucér vén fószer lett volna az ágyában...Nem szép dolog ez a kutakodás,egy szerető családban is szükség van egy kis intimszférára.

2012. máj. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!