Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, (főleg anyák) mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők, (főleg anyák) mit szólnátok, ha az addig "jókislánynak" hitt lányotok szobájában egy vibrátort találnátok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 12. 12:48
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
89%

Én is 16 évesen kaptam a páromtól, szerintem ebben nincs semmi...

És valóban, a kedves anyuka örüljön inkább, hogy vibrátor, és a lánya nem fűvel-fával-bokorral kefélteti magát...

2012. máj. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
86%

"hát akkor nem örülnék, és szóvá tenném...de semmiképpen sem szidnám vagy valami..."


És ezt hogy képzeled el? Csak érdekel, hogy szerinted hogy lehet ilyen intim témát szóvá tenni, úgy, hogy nem szidod, meg semmi. Megtiltod? Közlöd, hogy nem szabad önkielégíteni? Hogy jobb lenne, ha amikor már mások 20 éve is elvesztették a szüzességüket, akkor ő még a saját testét sem fedezné fel magában? Hogy inkább ne találja meg mi neki a legjobb? Hogy jobban szeretnéd, ha fap1na maradna, mert az illendő? Egyáltalán, hogy gondolod, hogy ilyenbe beleszólhatsz? Se testileg se lelkileg semmi bajt nem okoz neki, sőt, a te életedre semmilyen hatással nincs, hogy ő maszturbál, mire fel tennéd szóvá?

2012. máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
7%

nem az a baj, hogy maszturbál... hanem az, hogy mivel...minek az a vibrátor?? egy 16 évesnél????? egy 30 éves nőnél már más a helyzet, de 16 évesen még az én szemeben gyerek... és igen, biztos hogy nem hagynám szó nélkül...nem vagyok az a fajta, aki minden fas.zságra bólogat, meg ráhagy mindent a gyerekére...sorry.

hát az meg hogy itt írta valaki hogy ő 16 évesen a barátjától kapott egyet...hát az meg aztán egyenesen szánalmas...ultragáz...egy vicc... de sebaj.

2012. máj. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
82%

33-mas! Szerinted az a 16 éves mégis hogy érezné magát, ha tudná, hogy a szülei meglátták? Elképzelhetetlenül megszégyenülne, arról nem is beszélve, hogy a bizalmát az anyja felé elveszítené. Ami by the way 100%-ig érthető, mert egy 16 évesnek is lehet magánélete és nem kéne a cuccai között turkálni.

Az az ultragáz, hogy Te lealáznád a saját gyereked. Remélem még véletlenül sem vagy anya, vagy ha igen, akkor marhára sajnálom a gyereked. Arról nem is beszélve, hogy az ég adta világon semmi közöd sincsen ahhoz, hogy ki mit kap a barátjától 16 évesen.

2012. máj. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
81%
Egy tinédzsernél nagyon fontos a MAGÁNÉLET, és igen az intimitás is. Te se örülnél, ha a lányod turkálna a privát cuccaid közt. Szerintem nem kell ebből ügyet csinálni, ha meg szóvá teszed, akkor egy életre elveszítheted a lányod bizalmát és te nem barát, hanem ellenség leszel. Ilyen helyzetben nem kell szólni semmit, barátnőknek sem szabad pletykálni, mert előbb utóbb a lány fülébe jut és akkor nem szemtől szembe alázod meg, hanem a háta mögött. Szép anya az ilyen!
2012. máj. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
21%

csak azok a kapcsolatok nem bírják ki az őszinteséget, amik eleve nem jók!! jó kapcsolatokban nincsen olyan téma amit ne lehetne megbeszélni...amin pirongani kéne, ahol attól kéne tartani na ha ezt elmondom akkor elvesztem a másik bizalmát, vagy megromlik a kapcsolat...

de a hozzászólások szerint sajnos, a legtöbb családban nincsenek is igazi kapcsolatok...csak felszinesek, sekélyesek...olyan semmilyenek...szomorú..

2012. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
94%
Én elég sok mindent megbeszélek édesanyámmal, de azért a szexuális életünket nem tárgyaljuk ki. Ezért lenne felszínes egy kapcsolat?
2012. máj. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
86%

ma 07:36


A te lányod se lesz őszinte veled, vagy akármilyen gyereked az tuti, csak ki ne írd majd x év múlva ide hogy a gyereked miért nem látogat.....

2012. máj. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:41


nem az a lényeg, hogy nem beszéled meg, hanem hogy ha arra adódna a sor, és elmondasz valamit vagy segítséget kérsz akkor az anyád melletted áll segít, vagy lehord és azzal kezdi hogy hogy lehetsz ilyen, és hogy csalódik....

2012. máj. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
97%

10.16


A lány maszturbál. Esetleg alkalmanként egy vibrátorral. Ez az ő magánügye. Ha akar beszél róla, ha nem nem. Ez nem egy olyan téma, amit bármilyen bizalmas kapcsolatban csak úgy fel lehet hozni, FŐLEG akkor nem, ha számon akarják kérni, meg közölni, jaj csúnya dolog, ne használjál ilyet, csak 30 évesen. Egyáltalán, nem is KELL felhozni. Ha valaki felhozza, akkor ez legyen ő! Ez olyan, mintha ő megkérdezné, hogy na és kutyapózban élvezed anya? Szerintem csak misszionáriusban csináljátok, hátulról olyan izé. Mit szólnál hozzá?


Mivel ezzel se magának, se neked NEM ÁRT, ezért nem hozhatod fel, akármilyen jónak tartod a kapcsolatotokat. Ez olyan szinten magánügy! Ha erről szó esik, akkor csak is úgy essen, hogy ő beszél róla!


De nem is fogom fel ki akarna beszélni róla? Ha történetesen arra jövök rá, hogy óvszer nélkül szexel, akkor szólok neki, hogy azzal mi a baj, vagy ha sörös üveggel maszturbál, akkor muszáj vagyok felhívni a figyelmét, hogy a vákuum miatt az egy baromi rossz ötlet, mert előfordulhat, hogy nem jön ki, de még így is teljesen úgy érezném, hogy atyám, bár ne kellene ezt mondanom neki, de ha egy vibrátora van, amit arra találtak ki, és amivel nincs semmi baj, akkor eszembe sem jutna bármit is mondani, se neki, se másnak.

2012. máj. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!