Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, (főleg anyák) mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők, (főleg anyák) mit szólnátok, ha az addig "jókislánynak" hitt lányotok szobájában egy vibrátort találnátok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 12. 12:48
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
96%
Attól, hogy vibrátort tart, még lehet valaki jó ember.
2012. máj. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
96%
Ettől még jó kislány marad, sőt, kicsit meg vígasztalna h legalább nem minden este valami idegen pasival elégíti ki szükségleteit. Tetszik h némi önállóság mutatkozik.
2012. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vetemednék arra, hogy a lányom dolgai között matassak. Amúgy meg örülnék, hogy nem fekszik le fűvel-fával, hanem inkább ily módon elégíti ki a szexuális vágyait.

Ne legyél olyan anya, mint az enyém e tekintetben, én 24 évesen kaptam a páromtól egy vibrátort ajándékba, és véletlenül meglátta. Totál kiakadt! Megkérdezte nem elég a párod? És fel is hívta a barátomat, aki teljesen ledöbbent anyám reakcióján és amikor közölte anyámmal, hogy tőle kaptam, nem kicsit égett be anyu...


27L


27/L

2012. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
91%

16 éves höh...


Kit érdekel. Az lenen baj ha nem lenne neki.

Már a 10 éves kislányoknak is van.

De ha kisebb korban lenne se lenne sok köze hozzá még a saját anyjuknak se , azért csinálják mert jó. Akkor meg minek tiltani.

Más cuccában meg nem turkálunk.

2012. jún. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
0%

Látom, nagy mánia lett ez az önkielégítés dolog.

Kedves Kérdező!

Ne törődj azzal, hogy a barátnődet szidalmazzák. 16 éves még szerintem is gyerek.

És, én mivel katolikus vagyok, még inkább a szeretkezést ajánlom, (persze nem idegennel) mert az értelmesebb. Mire tényleg használhatna vibrátort, és már szeretkezhetne is, úgy kitágul majd a hüvelye, hogy nem fogja élvezni a sze×et. Ezt elmondhatod a barátnődnek. Nem kell a lányt megfenyegetnie, de mindenképp beszélgessen el vele ezekről a dolgokról.

Üdv: Rita : )

2015. febr. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!