Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Nagyon rosszul érzem magam a helyzet miatt.

Figyelt kérdés

Bocsi hogy sok lett. Légyszi olvassátok el!

Két évvel ezelőtt megismertem egy srácot, miközben a legjobb barátjával jártam. Annyira kedves volt hozzám mindig, hogy az lett az eredménye hogy többet voltam vele mint a barátommal. Szóval szakítottunk. A srác már a kezdetek óta minden nap hazakísért. Annyira jól éreztem magam vele. De aztán elkezdtem érezni hogy ő nem csak barátként tekint rám. Viszont én igen. Szóval azután kerültem. Ki is derült hogy nem csalt a megérzésem, bevallotta hogy szeret. Próbáltam vele megértetni hogy énis nagyon nagyon szeretem, de csak barátként. Ez hol sikerült hol nem. És ez a huzavona megy már két éve. Tegnap is találkoztunk, mint mindig most is hazakísért. Búcsúzáskor megfogta a kezem és aztmondta hogy nagyon sokat jelentek neki, megölelt, megpuszilt és elment.

Kezdem énis érezni magamon hogy kialakult a két év alatt bennem is valami kötődés felé. Még májusfát is kaptam tőle *.* .

A legnagyobb gond, hogy nyár elején elkel költöznöm, mert a szüleim elválnak. Annyira sajnálom szegényt. Már két éve folyamatosan próbálkozik, és énis nagyon megszerettem őt.

Ti mit tennétek a helyemben?

16/L


2012. máj. 12. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
feküdj le vele.
2012. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Csegi89 ***** válasza:
Ő szeret téged, ha ezt nem viszonzod inkább hagyd békén, jobb lesz neki. Sajnálatból ne legyél vele!
2012. máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

én már mindent megpróbáltam. volt hogy 4 hónapig nemszóltam hozzá. nehéz volt, de abban reménykedtem, hogy jobb lesz neki és kiábrándul belőlem. De nemígy történt. Nemtudom mittegyek. Az se jó neki ha találkozunk, mert neki nemelég az ha csak barát, és azse jó neki ha nemtalálkozunk, mert aztmondja hiányzom neki.

Volt olyan hogy aztmondta hogy vagy több lesz köztünk ennél, vagy ő többet nem szól hozzám. mondtam hogy jó, nemtudok mit tenni. két hét mulva meg már azzal jött hogy hiányzom neki. :(

2012. máj. 12. 15:47
 4/8 Csegi89 ***** válasza:
Figyelj, oda írtam az előbb, hogy mi a helyzet. Hosszú távon többet ártasz neki ha nem közlöd vele tisztán a dolgokat. Ha te nem érzel úgy, mint ő és nem tudod viszonozni az érzéseit, akkor hagyd a fenébe. Barátok nem lehettek úgyse, mert ő szerelmes beléd. Ha meg nem viszonzod az érzéseit akkor jobb ha nem is nagyon találkozol vele. Ha nem szereted, közöld vele úgy ahogy van, nem kell szépíteni a dolgokon. Lehet ez kicsit durván hangzik, de ezzel teszed a legjobbat. Tudom milyen ez, az én érzéseimet sem viszonozta egy lány akivel csak ilyen baráti szinten kezdődött. Mondta, hogy nem lehet semmi, mert nem tudja viszonozni az érzéseimet, és jobb ha nem találkozunk egy darabig és kevesebbet is beszélünk. Szar volt, de így utólag visszagondolva így csinálta jól.
2012. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nemnagyon tudom elkerülni. Egy iskolába járunk. Én is azzal próbálkoztam, mint az a lány akiről beszélsz. Négy hónapig kerültem. Odajött hozzám, mégcsak rá se néztem. Volt hogy suli után odaszaladt hozzám és teljesen hazáig jött mellettem (40 percre lakok a sulitól) és beszélt és kért hogy ne csináljam ezt tovább. És én pedig mégcsak hozzá se szóltam, közben pedig majd megőrültem ettől, mert mint mondtam nagyon megszerettem őt.

Azt írod hogy hogyha elkerülöm úgy jobb lesz. Próbáltam. Tényleg, mert én is ezt az egy kiutat találtam ebből, hogy hiába fáj és sajnálom, de muszáj elkerülnöm. de nagyon nagyon kitartó. A negyedik hónap után szóltam hozzá először. mert nem bírtam tovább ezt csinálni vele, flegmázni, meg leszarni.

Annyira reménytelen ez a helyzet. :(

2012. máj. 12. 23:36
 6/8 A kérdező kommentje:

Ja és közöltem vele már rengetegszer hogy én nemtudom viszonozni az érzéseit. :/

Tényleg nemtudom hogy mit tehetnék még. :/

2012. máj. 12. 23:38
 7/8 Csegi89 ***** válasza:
100%
Na ez már baj...ha ennyire értetlen, akkor komolyabb módszerekhez kell folyamodnod. Szólj ismerősöknek, hogy esetleg kísérjenek haza (lehetőleg idősebbeknek), mert nem akar leszállni rólad,, ha van olyan aki tudna segíteni kérd meg, hogy szóljon a srácnak, hogy túlzásba viszi és ideje lekopni mert ez így nem normális...ha nem ért a szép szóból, valahogy muszáj vele megértetni...
2012. máj. 13. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat :)
2012. máj. 15. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!