Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a helyzet tönkre tesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a helyzet tönkre tesz, rosszul fogom fel?

Figyelt kérdés

Én már írtam ide pont ezt a kérdést!

De akkor elég kevés választ kaptam ami annyira nem is nyugtatott meg, meg talán hiányosan írtam 1-2 dolgot benne.

Most szeretném leírni teljesen kiegészítve stb .. remélem semmit nem hagyok ki :$ !


Tehát a probléma hogy a párom báttyai megkeseritik az életem.

Multkor mikor ezt leírtam kort nem írtam így félre értés lett hogy felnőttek vagyunk és h költözzünk meg stb.

De a helyzet hogy én 15 éves vagyok a barátom pedig 16 és 1év 6hónapja vagyunk együtt.

A barátom 2 báttya 32-34 évesek tehát nekik már "saját életük" van.


A probléma hogy a báttyai bunkó,modortalan, "kicsit" pénzes, beképzelt f*szok.

Mikor megismertem őket piszkáltak hogy : Szóljak már , mi van elvitte a cica a nyelved ?

Ez nagyon rosszul esett/esik azóta nem tudok megbékélni velük.

De ,hogy meséljem tovább ...

Ezek a kedves báttyusok 30 évesen anyucihoz járnak zabálni-> Egyszerűen bejönnek felteszik a lábukat megszólalnak: Anyám mi a kaja ? Hozzál máá! Megeszik utánna olyat büfögnek h félek h sugárba hánynak.


Akkor következő probléma: A barátomat sokszor elviszik "jóhelyekre" inni. Jó ezt ne ugy értsétek h alkoholisták, csak mintha most lennének 20évesek sokat szórakoznak ,piálnak.

Én ugy gondolom h ezzel a barátomat rosszba viszik/fogják vinni :( ugy érzem egyszer ez lesz a vesztem, hogy egy ilyen estén vami csaj .... :(


Most is a "kedves" báttyaival van 1hétre Balatonon, hogy mi lehet ott ? :(

Nagyon megörültem mikor a pasim bejelenti h van 1jó híre számomra : Ugy megy balatonra h a szülei is mennek ami = azzal h nem fog tudni beb@szni mert szülői felügyelett mellet lesz.

Erre kiderült h a szülei csak 2napot voltak Balcsin. És összevesztünk telefonba -másnap mikor hivott elárulta h este ugy beb@aszott mint állat mert kiboritottam a hisztimmel :S :(


A barátommal alapból nincsen gond mert soha de soha nem néz máslányra mióta vagyok neki. Meg bár ien fiatalok vagyunk de már beszéltünk arról h pár év mulva össze költözés stb (most nehogy ezen akadjatok ki h jaj 16évesen nehogy már ez legyen ...) ugy gondoljuk h majd 18-19 összeköltözünk ha sikerül de ez mellékes na...


De a báttyai sok programot csinálnak ráadásul akkor is mikor ugyvan hogy elvileg találkozunk és van hogy a barátom inkább velük tart :@@ :( Nem olyan sokszor...De van :(( És hát ezek a programok már az emlitett "veszélyes" kategória :(

És ezektől félek h ebből 1x baj lesz :( Berugva éjjel ahol lányok is vannak :( + báttyak akik kitudja mire bíztatják :( Borzalmasan félek/féltem !!!


Már holnap este jön haza az 1hetes Balcsi útrol de ez alatt is mindenap sírtam mert egyszerűen kééész ...

Kész vagyok , kivagyok borulva , mindenbajom van :( félek is meg fáj is ..meg minden :(


Jah és am ezt a problémát a barátommal már beszéltük.

De mindig oda jutottunk h haggyam abba ezt a hisztis pics@ stilust :(

Meg hogy a báttyai a báttyai és akor is talizik velük meg megy programokra ha törik-ha szakad :@ :(


Mi a véleményetek? Rosszul fogom fel ? Nincs igazam ? Vagy télleg "hárpia" vagyok ? :(


Kárlek szépen azt ne írjátok hogy ien fiatalon ekkora gond ? Hogy ez nevetséges stb.

Mert én ugy gondolom h egy fiatal "tini" párkapcsolatában is akdhatnak problémák (mint most itt) nem csak egy felnőtt házas életben !!!


Hosszú lett nagyon -Elnézést de már nem bírom ! :(


2009. júl. 25. 21:13
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
44%
Mit vársz egy ilyen kapcsolattól? Ha a barátod ennyire nem megbizható, iszik, ha van rá alkalma, a bátyjai mindenbe bele tudják vinni, akkor neken ott nincs esélyed, különösen, ha a barátod a te véleményedet hülye hisztinek tekinti. A legjobb lenne, ha otthagynád öt - idövel ugyis olyan lesz, mint a bátyjai vagy mßeg rosszabb.
2009. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nagyon is jogos, hogy kiakadtál, igazad van ez így nem normális! én is csak azt tudom javasolni, amit az előző válaszoló, be kell fejezned ezt a kapcsolatot, mert a jelek szerint a barátod nem veszi elég komolyan! és attól, hogy a bátyjai is fontosak neki, még kiállhatna melletted ha bántanak és neki nem lenne kötelező a szék alá innia magát csak mert a bátyjai hívták... elég szánalmas! és az meg megint csak nem normális, hogy nem veszi komolyan ha beszélsz vele... a te érdekedben ne alázkodj meg és ne legyél te az aki mindent lenyel és elfogad! állj ki magad mellett ha már ő nem teszi meg és ha nem változtat a stílusán hagyd ott, talán majd észhez tér!
2009. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:

az én barátom szerint is én csak hisztizek folyamatosan.

vhogy hatni kell a lelkecskéjére. nemszabad kiboprulva beszélni vele, nemszabad a fejéhez vágni ingerülten mindenféléket, vmiféle érzelmi zsarolást kéne bevetni, ha nincsmás megoldás. h te előadod h ez mennyire fáj neked mikor aztmondja h hisztis pi csásan viselkedesz, éshogy nem hallgat meg, pedig neked ez igenis fontos, éshogy félsz h rosszba viszik a bátyjai, mert te szereted és nemakarod ő miattuk elveszíteni. vmi ilyesmi

2009. júl. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak igaza van. Nem érdemel meg téged. Bármennyire is szereted. Nem tisztel téged és igen ebből az is látszik könnyen belehet őt vinni a rosszba. Mi lesz pár év múlva? A báttyái meg most élik a "tini" korukat.Nem tudhatod ők min mentek keresztűl lelkiekben. Az is előfordulhatott, hogy volt valamelyiknek egy kapcsolata ami valami ok miatt tönkre ment. Nem veled fogják ezt megbeszélni. Te csak egy mellékes vagy. A család az család. A csajok jönnek mennek a pasik életében.Ha ezt nem tudod elfogadni akkor tényleg egy hárpia vagy már most. Ilyen nő meg nem kell senkinek.
2009. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi véleményeket.

De nem szeretném elhagyni , legalábbis még :(

Mert tulságosan imádom (L)

Bár igaz h ez meg így tönkre tesz :(

Talán télleg vmi zsarolás kéne vagy fogalmam sincs :(

Bár igazság szerint már mindent probáltam : normálisan,hisztisen,zsarolóan :(

De mindig az van ezt mondja : Elfogadom h utálod a báttyaim bár semmi okod mert tök yo fejek , de én attol még megyek velük stb ..

ááá:@@@@

2009. júl. 25. 21:57
 6/53 A kérdező kommentje:

Jah és am még azt is szokta mondani hogy ...

- Ne aggódjak mert imád és SOSE CSALNA MEG , hogy csak a Mónika showból összeszedem a sok hülyeséget h "de csak azért történt mert berúgtam"

Azt szokta mondani hogy attol mert berúg ugyanúgy tudja hogy vagyok neki és nem tenne semmi ilyet !


Hááát nem tom :S Talán van benne valami h az ember ienkor is tudja hogy van párja ..

De ha a nyakába ugrana egy kis "cicalány" és csókolgatná ..nem tudom milenne :S :( Attol tartok akor "nem tudná" azt mondani h Bocsi van csajom huzzál innen :S meeeeeeeeeeert ..berugva , szorakozottan ... :S

2009. júl. 25. 23:22
 7/53 anonim ***** válasza:
23%

Jaj szegénykém :S Teljesen megértelek, én is nagyon paráznék ha pasim így mászkálna nélkülem bulizni, főleg, hogy ott vannak a báttyjai és hergelhetik..:S De talán, mivel ők is tudják, hogy van barátnője (te),és komoly kapcsolat, akkor csak nem fogják olyanra buzdítani, hogy megcsaljon..:S Kár, hogy sokat iszik, mivel úgy tényleg eltörpülnek a fontos dolgok(pl. a kapcsolata) de ha nagyon imád téged, akkor nem fog megcsalni :)

Amúgy én is sokszor veszekszem pasimmal, és ő nagyon bunkónak tűnik néha, pedig próbálok érte mindent megtenni..érte/értünk, mégis sokszor kapom, hogy "Jajj ne hisztizz már folyton" meg "Folyton besértődsz, és én azt sem tudom min".. Pedig csak félek, hogy elveszítem..

Gondolom te is így vagy :S

Szerintem próbáld neki elmondani,neked mennyire fáj ez.. :( Csak megsajnál :S Elvégre nem akarhatja, hogy te szenvedj..Vagy kérdezd meg tőle, fordítot helyzetben ő nem féltene téged?.. Biztos igen lesz a válasz =/, ha nem-et mond hazudik, hogy ő jöjjön ki jól a helyzetből..

Nagyon sajnállak, hogy ilyen rossz helyzetbe kerültél, szörnyű, én is tudom, de nem tehetsz mást, mint bízol benne... És nem kiabálsz vele, inkább legyél aranyos, azzal többet el tudsz érni.. Sok sikert nektek :) 17/L

2009. júl. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:

23:36

Köszi szépen ;) !!

Hát igeen , remélem hogy a báttyai észben tartják hogy nem kéne széttúrni egy idáig eléghosszú kapcsit.

Mint már írtam a barátom sokszor mondja h Ne agódjak mert akkor nem csajozik csak "szórakozik" , leereszti a gőzt meg h pl ez a Balcsi is arra jó h a suli fáradalmait itt "kiélje" stb :|


De ááá ezek a báttyók írtó gázak :(

Tegyük fel ha tényleg eljutunk arra h idősebbek leszünk-összeköltözünk ...ÁÁÁ akkor oda fognak járni? Tönkre tenni a magán életünk ?? ÁÁÁ nem fog érdekelni de én majd onnan kib@aszom őket :@ :(

2009. júl. 26. 08:48
 9/53 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok...


szerintem egy megcsalásra nem lehet buzdítani, vagy igen?:S mert ha igen, az sem mentség szerintem, hogy a bátyjai vették rá!

én azt javasolnám, hogy még utoljára próbálj vele beszélni higgadtan, mondd meg neki, hogy hallgasson végig anélkül, hogy közbevágna, és ha esetleg még most is úgy reagál, akkor mondd neki azt, hogy ha neki ennyit számít a kapcsolatotok és az, hogy te rosszul érzed magad benne, akkor te sem töröd magad, és szakíts... vagy legalábbis tarts szünetet, nem kell végleg! lehet, hogy jót tenne neki egy kicsit ha nem lennél vele, talán megijedne és elgondolkodna mit is veszíthet! mert szerintem az a legnagyobb probléma, hogy nem is igazán hiszi el, hogy ebből baj lehet, mert azt gondolja, eddig is elnézted ezeket a húzásait és ez után is el fogod! tudom, hogy nem könnyű, de lehet hogy érdemes lenne egy időre szüneteltetni a dolgokat, a fontos vagy neki akkor úgyis keresni fog!

2009. júl. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

Jah meg az is marha bosszantó hogy mikor itt van a barátom nálunk -Mondjuk 10alkalomból 7-8x megcsörren a telója ..

Kik hívják ? Naná hogy a báttyai ...érdeklődnek holvan-mitcsinál h "elcsalhatnák-e" ide-oda ! -.-

2009. júl. 26. 09:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!