Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátomnál lesz egy házibuli....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnál lesz egy házibuli. Ott is alszom. Lányok, ti szoktatok vinni azért pizsamát, hogy ne farmerbe kelljen aludni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
vagy kérsz tőle egy polót
2012. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
este ugy is dugni fogtok szal nm kell ruha
2012. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, Én mindig kérek egy nagy pólót.. Esetleg, ha többen is ott alszanak és reggel nem akarsz egyből farmert húzni, akkor kérhetsz egy boxert is és akkor reggel nyugodtan kényelmesen kimehetsz kávézni..stb..
2012. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
o értem köszönöm a válaszokat. Nem fogunk dugni, csak ott alszom.
2012. máj. 12. 16:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha viszel esetleg egy nagyobb táskát abba tudsz vinni piát is és mellé egy saját nagyobb pólót is belegyűrhetsz szerintem..Ha esetleg a barátodnál nem lenne..
2012. máj. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, a szeretkezés jobb szó.
2012. máj. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ugyis szexelni fogtok ha ott alszol... es ha szeretnel bevagodni a pasidnal akkor egy szexi bugyiban bujsz melle az agyba nem pizsamaban (bar az is lehet szexi... de abban inkabb nalatok lepd meg)
2012. máj. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!